Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OKULLARDA H1N1 AŞISI VURULMALI MI?

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    Sevgili arkadaşlar iki tane okula giden çocuğum var. h1n1 aşışı vurduracakmısınız diye çocuklara form vermışler ve formları istiyorlar sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz. vurdurmalımıyız ...........ne yapalım şaşırdım...

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    çoğu insan tehlikenin farkında değil vurdurmak istemiyor
    birde vurdurursam yan etkileri ne olur onuda gözönüne alamıyorum bu konuda neler yapalım.............

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    vurdurun diyen de sağlıkçı, vurdurmayın diyen de
    bizi bu ikilemde bırakanların Allah ......... versin,
    Kimse çocuğu ile terbiye edilmesin. Belki de çocuklarımızın hayatı ellerimizde şu an ve bir muhatap bulamıyoruz konu ile ilgili.Edited by: Koray SÜGÜR
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet\'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    Tanıdığım bütün sağlıkçılardan görüş aldım, içlerinden biri bile vurdur demedi.
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet\'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    evet bu durumda ne yapabiliriz bilmiyorum risk mi almalıyız ... neden
    eskiden ben kendi çocukluğumdan biliyorum aşı vurulacağı zaman kimsenin haberi olmazdı sınıflara birden sağlıkcılar gelir vurup giderlerdi.
    neden bu işi bu duruma soktular
    yarın bir gün salgın olsa sağlık bakanının haklılığına mı üzülürsün yoksa başkanın haksınlığına mı...................? bilemiyorum bu ikilemi içimize soktular

Müdavim Üye

O formun içindeki yan etkileri okudum. Hele Guillain-Barré sendromu denen ve nadir görülen yan etkinin araştırıp nelere sebep olduğunu okuduktan sonra,zaten attırmayı düşünmediğimiz aşıdan iyice nefret ettim. Koray Beyin de dediği gibi kimse çocuğuyla terbiye edilmesin.Yüce Allah'ım herkesin evladını korusun.Biz aşı için onay vermedik.Bol bol mandalin, nar suyu tüketiyoruz. (gerçi meyvelere de pek güven kalmadı artık)

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    HER KIŞ OLDUĞU GİBİ BU YILDA KIŞA GİRERKEN NORMAL GRİP AŞISINI YAPTIRDIK. BAŞKA DA BİR AŞI YAPTIRMAM. KİMSE KUSURA BAKMASIN AMA BENİM CANIM OĞLUM NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN BİR AŞIYA DENEK OLAMAZ.
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.

Yeni Üye
    Nereden
    u.s.a
    Alıntı Koray SÜGÜR Nickli Üyeden Alıntı
    vurdurun diyen de sağlıkçı, vurdurmayın diyen de
    bizi bu ikilemde bırakanların Allah ......... versin,
    Kimse çocuğu ile terbiye edilmesin. Belki de çocuklarımızın hayatı ellerimizde şu an ve bir muhatap bulamıyoruz konu ile ilgili.
    Tanıdığım bütün sağlıkçılardan görüş aldım, içlerinden biri bile vurdur demedi.