Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: serbest meslek makbuzu mahsup

Kıdemli Üye
    merhaba arkadaşlar.
    bu sene gözümü karartıp kestiğim makbuzlara mahsup talebinde bulunacağım. neden gözümü karartıp diyorum geçmişte mahsup talebinde bulunupta üstüne bir de ceza yiyen çok meslektaşım olmuştu. ama bu sene ANT.MUH.odasınında gönderdiği mesajdan (mahsup talebinde bulunacak meslektaşlarımıza odamızın yardım edeceği)cesaret alarak mahsup talebinde bulunmayı düşünüyorum.
    sizlere sorum bugune kadar mahsup talebinde bulunan meslektaşlarımın karşılaştıkları güçülkler neler? tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    kesilen makbuzların listesi ve ind.kdv listesinden başka evrak tanzim ediliyor mu?

şimdiden teşekkur eder iyi çalışmalar dilerim.

Kıdemli Üye
    kimse mahsup talebinde bulunmadı mı arkadaşlar

Kıdemli Üye
    Nereden
    Türkiye

Her sene mahsup talebinde bulunuyorum ve hiçbir zorlukla karşılaşmadım.Giderleri tabiri caizse şişirmeyip paranızı aldığınızda her ay düzenli makbuz kesiyorsanız hiçbir sorun çıkmıyor.İndirilecek kdv listesi düzenlemenize gerek yok Ek-1 ve Ek-2 mahsup dilekçelerinizi düzenleyip vermeniz yeterli.
    ENGİN

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    merhaba bende her sene mahsup talebinde bulunuyorum. bu sene hariç hiçde zorluk yaşamadım. bu sene iade alacağım fazla diye defterimi incelediler. herşey gayet normal olduğu için sorun olmadı mahsuplarımı yaptım. iyi çalışmalar dilerim.
    S.M.M.M. ERDAL ERTAŞ - BURSA

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ordu
    hersene mahsup istiyoruz ve çevremde sorun yaşayan bir meslektaşımı görmedim.
    ERSOY KARAOĞLAN

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos
    Ben bu sene iade talep ettim 2006 yılı evraklarım incelediler. Tabi mutlaka sorun buluyorlar. Gerekli düzeltmeleri yaptım. Eğer giderlerinizde ve gelirlerinizde sorun yoksa neden talepte bulumayacaksınız.
    Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE