Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TESMERE BİR MAİL'DE SİZDEN OLSUN

Kıdemli Üye
    Nereden
    HATAY
    Değerli arkadaşlar,</PRE>TESMER' göndermiş olduğum bir yazıyı sizlerle paylaşmak istedim. Lütfen destek verin.</PRE> Sizler de aynı yazıyı ya da benzerini gönderebilirseniz eminim ses getirecektir. </PRE>Kopyası:

https://www.tesmer.org.tr/ üzerinden bir soruşturma e-Postasıdır:
    ABDULLATİF BOZKURT &lt;smlatifboz@hotmail.com&gt;

Sayın ilgililer,

Ben SM'den SMMM'ye geçişle ilgili eğitime Lisans seviyesinde başvurumuyapmış olduğum halde, eğitim sürecinde ciddi sıkıntılar yaşamaktayım. Bu sıkıntıları benim gibi diğer birçok meslektaşımın da yaşadığını söylemeliyim.

Arzedeyim:
    1) Sistem açılmıyor. Saatlerce bilgisayarın başına kilitlendiğim halde sistemi açamamaktayım. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde sistemi belirli aralıklarla açmayı başardım. Bu gün 21.10.2009 saat 22:52'ye kadar sistemi bir kez bile açmayı başaramadım. Açmak için denemelerim devam etmektedir.

2)Sistem açılsa bile ders notlarına ilişkin sayfaların bir kısmı boş bir kısmı dolu geliyor. Saatlerce beklediğim halde sayfa düzelmiyor.

3) Sistemin içinde iken sayfa değiştirme aşamasında sistem beni dışarıya atıyor.

Yukarıda saydığım durumlar birçok meslektaşımın da karşılaştığı sorunlardır. Bu vaziyette çalışmak zorun da ötesinde adeta bir işkenceye dönüşüyor. Hal böyle iken; Tamamı 1205 sahife olan bu dersleri bir haftada çalışıp bitirmek,sanırım bir mucize gerektirir.

Kaldı ki oda yöneticilerimizden ve sizlerin yayınlarından öğrenebildiğimiz kadarı ile her dersi sayfa sayfa tarayıp okumak gibi bir mecburiyet var. Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum. Bizlere bununla ilgili yeterli bilgilendirme yapılmadı.Eğer böyleyse, rahatlıkla söyleyebilirim ki benim gibi başvuru yapıp bu zorlukları yaşayan meslektaşlarımın % 99'u başarısız olacaktır.

Bu mağduriyetlerin yaşanmaması için gereken tedbirin alınmasını, eğer eğitim sürelerinde bir değişiklik yapılamayacaksa en azından bu durumdan dolayı başvuru sahiplerinin teorik sınavlardan muaf tutulmasıya da başarılı sayılması hususunda gereğini rica ederim.

Saygılarımla,

(SM)ABDULLATİF BOZKURT
    </PRE>

Yeni Üye
    Nereden
    Edirne
    Sayın Bozkurt,

TESMER'e göndermiş olduğunuz maile herhangi bir yanıt geldi mi?
    Yoksa "Devekuşu Kabaresini" mi seyretmek zorunda kaldık?

Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!