Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ERGOİSVİÇRE !!!!!!!!

Arkadaşlar Ben Ergo İsviçreden Mesleki Sorumluluk Sigortası yaptırdım;

Bir Firmamda işçi çıkışı oldu 6 ıncıayda ben çıkışı istifa olarak yaptım. Sonra işveren çıkışı olduğu söylendi bende geçikmeli olarak işkur a İAB verdim. Ve 1.120 TL ceza geldi.
    Bu cezayı sigortaya faxladım ve aralıksız 2 günde bir aramama rağmen cevap alamadım. Biz size döneceğiz. Evrak fakslayın, bu işlemler merkezden yapılıyor vs.......
    Bugün aradım Böyle bir ödeme yapamayacaklarını bunda bizim kusurumuz olduğunu söylediler ( Unutma-Atlama-Geçikme kapsam dışı) poliçede de bunu yazmışlar.

ANLAYACAĞINIZ Mesleki sorumluluk sigortası adı altında DOLANDIRILIYORUZ. hasar çıkıncaya kadar bizden prim alıyorlar hasar çıkıncada bir bahane ile ödeme yapmıyorlar. Yada police içinde gizlenmiş kendi menfaatleri veya bizi bilgilendirmeden poliçe yaptırıyorlar.

YAZIK VERDİĞİM POLİÇE PARASINA....

BURADAN ARKADAŞLAR FORUMDA ÖDEMELERİNİN YAPILMADIĞINI SÖYLÜYORLARDI MEĞER HAKLILARMIŞ BAŞIMIZA GELİNCE ANLIYORUZ.

BİR KAÇ MESLEKİ SORUMLULUK POLİÇESİ YAPAN ARKADAŞLAR CEVAP YAZAR OLUR MU YA BİZ ŞU KADAR ÖDEDİK ŞUNU YAPTIK BUNU YAPTIK DİYE..!!!!!

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    Unutma-Atlama-Geçikme kapsam dışı
    pardon pardon bunlar kapsam dışı ise bu neyin sigortası söyler misiniz bana.
    SMMM OSMAN ARSLAN

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    Alıntı osmanarslan055 Nickli Üyeden Alıntı
    ÇOK BASİT ÖZEL KURULUŞLARDA SORMA VER PARASI İCAT ETMİŞ OLUYORLAR BENCE

İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Kıdemli Üye
    aıg sigortayı tavsiye ederim arkadaşlar ben de benzer bir sorun oldu 2 firmamın ssk bildirgelerini vermeyi unutmuştum cezayı karşıladırlar ki ceza tutarı 6000 tl kadardı 500 tl muafiyet uygulayıp kalanını verdiler. lütfen mesleki sorumluluk sigortası yaptırırken poliçe içeriğini iyi okuyun sözleşmesiz müşteriyle çalışmayın sigorta şirketi sözleşmeye çok önem veriyor

Alıntı osmanarslan055 Nickli Üyeden Alıntı
    Katılıyorum.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş

CESRETİN BİTTİGİ YERDE ESARET BAŞALAR SGK BİLDİRGESİ UNUTULURMU BUNUNLA İLK DEFA KARŞILAŞTIM .. ALLAH BAŞLARDAN UZAK ETSİN

Kıdemli Üye
    Alıntı genc_bilge Nickli Üyeden Alıntı

CESRETİN BİTTİGİ YERDE ESARET BAŞALAR SGK BİLDİRGESİ UNUTULURMU BUNUNLA İLK DEFA KARŞILAŞTIM .. ALLAH BAŞLARDAN UZAK ETSİN
    genç_bilge bende ilk unuttuğumda ilk defa karşılaşmıştım dediğin gibi allah başlardan uzak etsin gençliğine verelim istersen bu cevabını

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    ABİMSİN SAYGIM VAR ELLERİNDEN ÖPERİM

Ziyaretci
    BENDE AIG SİGORTAYA YAPTIRMIŞTIM, BUNA BENZER NEDENLER LE BENİMDE HASARIMI ÖDEMEDİLER HEMEN İPTAL ETTİRDİM... ÖDEDİĞİM PRİMLERDEN ALACAĞIM VAR HALEN ONU BİLE İADE ETMEDİLER

Ziyaretci
    Bizede ba bs lerden ceza geldi Anadolu sigortaya mesleki sorumluluk sigortasıonı yaptırmıştık. İlgili acente bir sürü evrak istedi tamamladık verdik. Bugün aradaım müşteri ie sözleşmemizi ve 376, isteyerek cezaların tahakkuklarını istedi bir anlam veremedim ama. Acaba bu istenen evraklar ve 376 indirimli tahakkuklar istenmesi doğalmı ? Başından geçen arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.