Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 KASIM STAJ BAŞLATMA SINAVI

Ziyaretci
    İYİ GÜNLER 7 KASIM STAJ BAŞLATMA SINAVINA HAZIRLANAN ARKADAŞLAR VAR MI?KAZANAN ARKADAŞLARDAN RİCAMIZ YAKLAŞIK 27 GÜN FALAN KALDI KALAN SÜREYİ EN İYİ NASIL DEĞERLENDİREBİLİRİZ.??

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    çıkmış olan sorulara soru tekniklerine bakın. bazı sorular bankodur. sadece rakamları değiştirirler. bazen ise her defasında aynı soruları sorduklarıda oluy.r. 2008/05 dönemindeki ark. bilirler. bir bina alış sorusu vardır rakamlarıda bile değiştirmediler. 4-5 kez aynı soru soruldu. ama bir dönem ise cevabı değişmişti diye hatırlıyorum
    kolay gelsin
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Ziyaretci
    TEŞEKKÜRLER.

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    Bugüne kadar çıkan soruların hepsini çözün derim. son haftada genel tekrar yapın hızlıca.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS

Ziyaretci

KONULARIN ÇOĞU BİTMEDİ AMA ÇALIŞILACAK DERSLER VAR DİREK SORU MU ÇÖZMEK GEREK.?

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND

Ben olsam konulara çalışırdım,çünkü bilmeden soru çözsen bi anlamı kalmaz,ancak hangisi yanlıştır olan sorularda doğru olan seçenekleri okursun bunlar bilgi olur. evde kamp kurun derim,ben hazırlanırken rüyamda bile çalıştığım olurdu. günlük 150-200sayfa okuyordum. otobüste,metroda,sınav yerinin bahçesindebile bakmıştım.

Yeni Üye
    Nereden
    Stajer
    Selamlar.
    Sinavi kazanan biri olarak arkadaslara nacizane tavsiyem Odalarda satilarn Staja baslama interaktif setinden almaniz. ve orda ki deneme sinavlarindaki sorulari cozmeniz. orda hazirlanan sorulardan cok cikiyor. herkese basarilar.
    Ali Sarıdüz

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    ben o setleri almadan kitaplara çalışarak kazandım, ilk girişte 1,32,2.girişte 0,27yle kaybettim,son sınavda 81alan,15alan dışı yaptım,üstelik matematik,ekonomi,ticaret borçlar hukuku,muhasebe standartlarından anlamama rağmen.inat ettim o cdleri almadım,islam çankaya,murat yayınları ,deha yayınları yetti bana. herkesin alım gücü yok,verip alamayan biçok kişi var,kitaplardan,notlardan çalışıyorlar.cdlere gıcığım var,sert yazdıysam kusura bakmayın

Yeni Üye
    Nereden
    Stajer
    Dogru soyluyorsunuz herkesin alim gucu olmaya biliyor. ben de Islam Cankaya nin 2 cilt lik kitabini da aldim. Oda cok faydali oldu. Aslinda benim gucumde fazla degil ama Sinavi kazanmak icin borclandim aldim. Bence her kaynak dan faydalanmak lazim. tabiki gucumuz olcusunde. Zaten bu kaynaklar sinav sonrasida faydali oluyor. her an basvuruluyor. Sinavi kazaninca bitmiyor ki asil o zaman basliyor.
    Ali Sarıdüz

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    UŞAKTA ODA TARAFINDAN KURS AÇILDI. BENİM FABRİKADAN ÇIKIP MERKEZE GİTMEM 45 DAKİKA SÜRÜYOR İDİ. YETİŞEMİYORDUM O YÜZDEN KURSA GİTMEDİM. KURSU İSE ÜNİVERSİTEDEN ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ VERİYOR İDİ AMA TAMAMEN TEORİK BİLGİLER YANİ KALIPLAŞMIŞ CÜMLELER İLE. BENDE ZATEN GİTME TARAFTARI DEĞİLDİM. 2. GİRİŞİMDEN İTİBAREN İSLAM ÇANKAYANIN KİTABINDAN ÇALIŞTIM. VE O ŞEKİLDE KAZANDIM. FAKRLI KAYNAKALRDAN ÇALIŞMAK GÜZEL AMA SÜRE KISITLI ARKADAŞLAR. YORUCU OLUYOR.
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.