Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: işyeri bildirgesi.

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    iyi akşamlar üstatlar.bugün ssk dan işyeri açılışı yaptık.bildirgeye 12/10/2009 dan girmek üzere 3 işçi yazdık.ama bize verdikleri işyeri sicil numarası kağıdında 2 işçi yazıyor.bu durumda ne yapabilirz.teşekürler iyi çalışmalar.

Kıdemli Üye
    pazartesi günü sgk'ya gidip, sizin kuruma vermiş oldugunuz bildirge örnegini gösterek;sizin 3 kişi bildirdiğinizi, ancak kurumun sehven 2 kişi bildirdiğini ibraz ederek, gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.
    eger ki kurum bunu kasıtlı yapmış ise; kurumdan bunun açıklamasını isteyebilirsiniz.

Müdavim Üye
    ben hiçbir kurumun kasıtlı bişey yapıpta özür dileyeceğini görmedim... hepsinin bi yanıtı bulunur.
    biz beyannameyi, e-bildirgeyi
    SEHVEN UNUTSAK
    hangi cezalara yetişeceğimizi düşünürüz.
    ....de onların yazacağı KUSURA BAKMAYIN BİLGİSAYAR HATASI, SİZ KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM EDİN.
    ALLAHTAN SİZ FAZLA YAZMIŞSINIZ ONLAR DÜŞÜRMÜŞ SAYIYI, ONA ŞÜKRETMEK GEREK... YA EKSİK YAZSAYDINIZ?))

Kıdemli Üye

Alıntı munzam aidat Nickli Üyeden Alıntı
    ben hiçbir kurumun kasıtlı bişey yapıpta özür dileyeceğini görmedim... hepsinin bi yanıtı bulunur.
    <div>biz beyannameyi, e-bildirgeyi</div>
    <div>SEHVEN UNUTSAK</div>
    <div>hangi cezalara yetişeceğimizi düşünürüz. </div>
    <div>....de onların yazacağı KUSURA BAKMAYIN BİLGİSAYAR HATASI, SİZ KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM EDİN.</div>
    <div>ALLAHTAN SİZ FAZLA YAZMIŞSINIZ ONLAR DÜŞÜRMÜŞ SAYIYI, ONA ŞÜKRETMEK GEREK... YA EKSİK YAZSAYDINIZ?))</div>
    yaw o zaman üstadımın haline

Moderatör KAYALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Turkiye
    size nasıl bir kağıt verdiler ki üzerinde 2 işçi yazısı gördünüz? İşyeri tescillerde bize müracaat anında herhangi yazı verilmiyor.Sadece kayıt numarası veriliyor.İki gün sonra şifreyi alınca işyeri numaranızı öğrenmiş oluyorsunuz.Tescile ilişkin resmi yazı posta ile bir ay içinde geliyor.Size ne verdiler merak ettim!!

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    antalya ssk aynı gün işyeri numarası ve şifre veriyor.hepsi 30-45 dk içinde oluyor.

Kıdemli Üye
    Nereden
    S.M.M.M
    ankara ssk da aynı gün tescil yazısını ve şifreyi veriyor.

Üye
    Nereden
    Malatya
    Sonuçta siz 3 kişi bildirmişsiniz düzeltme yapmasalar dahi siz yine aynı tarihe 3 işçi hatta yetmedi 10 işçi daha girişi yapabilirsiniz Sgk da yeni açılan dosyalarda 30 gün içinde istediğiniz kadar giriş yapabilirsiniz