Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004/13 İÇ GENELGE RESEN TERK

Hybrid View

Kıdemli Üye
    Nereden
    SMMM
    ARKADAŞLAR HEPİNİZE KOLAY GELSİN
    2004/13 SAYILI İÇ GENELGE İLE GAYRI FAAL ŞİRKET TERK ETTİRENİNİZ VAR MI?
    PROBLEMİM BENDE İKİ ADET ŞİRKET VAR GAYRI FAAL DURUMDA İKEN 2008 YILI AĞUSTOS AYINDA BEYANNAME VERMEYİ KESTİM VERGİ DAİRESİNDEN TERK YAPILDI. LAKİN VERGİ DAİRESİ TERKİ SON YOKLAMA TARİHİ OLAN 03/03/2009 OLARAK KABUL ETTİĞİNDEN ARADA KALAN AYLAR İÇİN VERMEDİĞİM TÜM BEYANNAMELERE ÖZEL USULSÜZLÜK CEZALARINI DAYADI GEÇTİ.

ARKDAŞLAR BU DURUMDA OLAN MAHKEME YE BAŞVURAN DANIŞTAYA GİDEN ARKADAŞLAR VARMI? TEK ŞİRKET 20.526,00 TL CEZA YEDİ. HER TÜRLÜ BİLGİYE LEHTE MAHKEME KARARLARINA İHTİYACIM VAR. SAYGILAR SUNARIM.

Kıdemli Üye
    2004/13 SAYILI İÇ GENELGEDE TERKİN TARİHİ MEMURUN TESBIT ETTI YANI YOKLAMANIN TUTULDUGU TARIH YAZMAKTADIR. BU YUZDEN 3,3,09 TARIHINDE TUTULAN TUTANAGA GÖRE TERKIN ISLEMI VERILMIS. YAPACAK BISEY YOK. AMA KIRA KONTRATI ELEKTRIK SU FATURASI YADA MEVCUT YARE BASKA BIR ISLETME ACILMIS ISE O ISLETMENIN KURULUS TARIHI SENIN ICIN DELIL NITELIGINDE OLABILIR BUDA MAHKEMEYE BASVURDUGUNDA SANA YARDIMCI OLUR. SAĞLICAKLA;
    Git ve Kaderini Yaşa...

Yeni Üye
    Nereden
    KİMYAGER
    hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhh

Yeni Üye
    Nereden
    KİMYAGER

yanlış gönderim için afedersiniz.bende resen terk için beyanname vermedim bana 3 tane öuc kesileceği söylenmişti.Şuanda resen terk edildi ama 7 tane öuc ve muhtasar cezasıyla yaklaşık 20000 tl.Mahkemeye hazırlanıyorum ama o kadar farklı kararlar varki neyi gerekçegöstereceğimi şaşırdım elinde olumlu mahkeme kararı olan varsa sevinirim