Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 355 mağduru olmaktan bıktım

Ziyaretci

SN.LOKMAN REKLAMLARINIZ İÇİN BURASI UYGUN BİR YER DEĞİLDİR..BU FORUM BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİDİR.AYRCIA İNSANLARI BİLGİLENDİRİRKEN PROGRAMIN EKSİK YÖNLERİNİ DE BELİRTMENİZ GEREKMEZMİ? BU PROGRAMA AİT GEÇEN YIL BU FORUMDA PROGRAMIN ÜSÜTÜNLÜKLERİ OLDUĞU KADAR EKSİKLİKLERİ ÜZERİNDE DE DURULMUŞTU..

Üye
    Nereden
    İstanbul
    eski programımıza ay sonunu ancak yetiştire biliyorduk bazen son dk beyan gönderiyorduk artık işlerim erken bitiyor ve mevzuatları takip edebiliyorum kendime zaman kazandırıyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Bilgisayarları ve programları yapan insanlardır ve hiçbir program insan zekasından üstün değildir, yeterki kullanmasını bilsin.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı lokman Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı FURKANMUH. Nickli Üyeden Alıntı

ARKADAŞLAR MUHASEBE PROGRAMI ALLAH YAPIMI DEĞİL VELEV Kİ ÇOK İYİ OLSA BİLE EVRAĞI GİREN KİŞİ HATADA YAPABİLİR.KONTROL KONTROL KONTROL.191,391,153,600,120,320,254,255 V.S.KONTROLÜNÜ BİR GÖZ UCUYLA YAPMAKTA FAYDA VAR.
    programda fatura işlerken hesap kodu hiç kullanmıyorsun 1000 liragelirmi var o 1000 yı alıp senin yerine 600 alacak 391 alacak ve 100 veya 120 e borç kendisi kaydediyor sen sadece rakamı girmen yeterli
    Bu programd sihirbazlar var gelir sihrbazı diyorsun ve bir faturadaki tutarı yazman yeterli
    SAYIN LOKMAN,BEN 1,5 SENE ZENOM KULLANDIM BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ BİLİYORUM.ŞU ANDA LUCA KULLANIYORUM.ZENOM PROGRAMI YILLIK 300 TL.SERVİS BEDELİ ALIRKEN YILDA GEÇEN SENE BİRDE TELEFON DESTEK ÜCRETİ DİYE 250 TL.YILDA EKSTRA ÜCRET İSTEDİ.BEN LUCA KULLANIYORUM.ZENOMDAN HERHANGİ BİR EKSİĞİ OLMADIĞI GİBİ DESTEK EĞİTİMLERİ VAR.TELEFON DESTEK DİYE BİR ÜCRET ALMIYORLAR.

Üye
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı bulutmuhasebe Nickli Üyeden Alıntı

SN.LOKMAN REKLAMLARINIZ İÇİN BURASI UYGUN BİR YER DEĞİLDİR..BU FORUM BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİDİR.AYRCIA İNSANLARI BİLGİLENDİRİRKEN PROGRAMIN EKSİK YÖNLERİNİ DE BELİRTMENİZ GEREKMEZMİ? BU PROGRAMA AİT GEÇEN YIL BU FORUMDA PROGRAMIN ÜSÜTÜNLÜKLERİ OLDUĞU KADAR EKSİKLİKLERİ ÜZERİNDE DE DURULMUŞTU..
    SN Bulutmuhasebe siz bunu reklamolarak görüyorsunuz ama benbu programın muhasebecilere sağlamış olduğu kolaylıklardan bahsediyorum. ben programda eksiklik görmedim eğer biliyorsanız lütfen söylermisini

siz kendi kullanmış olduğunuz program hakkındaki bilgileribaşka meslektaşlarınızla paylaşmıyormusunuz kolaylıklarından pratikliğinde vs.

Ziyaretci
    <TABLE style="TABLE-LAYOUT: fixed" =tableBorder cellSpacing=1 cellPadding=3 align=center>
    <T>
    <TR style="MIN-HEIGHT: 200px; HEIGHT: 200px" =msgableRow>
    <TD =msgLineDevider vAlign=top>
    <DIV =msg>çok yavaş network ortamında çok bekliyor
    2-her yeni değişiklikte extra para isteniyor şimdilerde ayrıca yıllık sözleşme altında yeni bir icatları var
    3- işletme defteri tam bir fiyasko ekran çok karışık neyin nerede olduğunu göremiyorsunuz
    4- windows tabanlı olmasına rağmen bir çok raporu excele çeviremiyor(mizan,gelir,bilanço)
    5- defteri kebirdedöküm alırken sadece fiş açıklaması alınabiliyor, evrak açıklamalarını kesinlikle dökemiyorsun,
    6-müşterilerine karşı nazik değiller satana kadar 40 takla atıyorlar, sattıktan sonra bir sorun olduğu zaman ilgilenilmiyor, programın hatalarını ve eksik yönlerini kabul edecekleri yerde üsteleyip kendi doğrularını savunuyorlar , bizde böyle diyorlar
    7-rapor seçenekleri çok kısıtlı ve kısayol tuşları zayıf,
    daha birçok neden var, ben aldım kullandım 1 ay sonra beyanname değiti 150 ytl. ofis müdülü değişti 300 ytl. bıraktım,hiç memnun kalmadım zirveyi aldım çok kullanışlı , zirveyi tavsiye ederim
    </TD></TR>
    <TR =postSeparatorTableRow>
    <TD colSpan=2 align=right>[img]forum_images/back_to_top.png[/img]</TD></TR></T></TABLE>
    <TABLE style="TABLE-LAYOUT: fixed" =tableBorder cellSpacing=1 cellPadding=3 align=center>
    <T>
    <TR style="MIN-HEIGHT: 200px; HEIGHT: 200px" =msgableRow>
    <TD =msgLineDevider vAlign=top>
    <DIV =msg>çok yavaş network ortamında çok bekliyor
    2-her yeni değişiklikte extra para isteniyor şimdilerde ayrıca yıllık sözleşme altında yeni bir icatları var
    3- işletme defteri tam bir fiyasko ekran çok karışık neyin nerede olduğunu göremiyorsunuz
    4- windows tabanlı olmasına rağmen bir çok raporu excele çeviremiyor(mizan,gelir,bilanço)
    5- defteri kebirdedöküm alırken sadece fiş açıklaması alınabiliyor, evrak açıklamalarını kesinlikle dökemiyorsun,
    6-müşterilerine karşı nazik değiller satana kadar 40 takla atıyorlar, sattıktan sonra bir sorun olduğu zaman ilgilenilmiyor, programın hatalarını ve eksik yönlerini kabul edecekleri yerde üsteleyip kendi doğrularını savunuyorlar , bizde böyle diyorlar
    daha birçok neden var, ben aldım kullandım 1 ay sonra beyanname değiti 150 ytl. ofis müdülü değişti 300 ytl. bıraktım,hiç memnun kalmadım zirveyi aldım çok kullanışlı , zirveyi tavsiye ederim
    </TD></TR>
    <TR =postSeparatorTableRow>
    <TD colSpan=2 align=right>[img]forum_images/back_to_top.png[/img]</TD></TR></T></TABLE>

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBE
    MUHASEBEYİ BİLMEDİKTEN SONRA ZENON VEYA BAŞKA BİR PROGRAM KİMSEYİ KURTARAMAZ AMA YİNEDE PROGRAMLAR İŞİMİZİ COK KISSA ZAMANDA VE PRATİK BİR ŞEKİLDE YAPMAMIZA YARDIMCI OLUYOR.
    Gözünden akan bir damla yaş ömrümden giden günüm olsun...

Üye
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı bulutmuhasebe Nickli Üyeden Alıntı
    <TABLE style="TABLE-LAYOUT: fixed" cellSpacing=1 cellPadding=3 align=center ="tableBorder"><T>
    <T>
    <TR style="MIN-HEIGHT: 200px; HEIGHT: 200px" ="msgableRow">
    <TD vAlign=top ="msgLineDevider">
    <DIV ="msg">çok yavaş network ortamında çok bekliyor
    </TD></TR>
    <TR ="postSeparatorTableRow">
    <TD align=right colSpan=2>[img]forum_images/blank.gif[/img]</TD></TR></T></T></TABLE>
    <TABLE style="TABLE-LAYOUT: fixed" cellSpacing=1 cellPadding=3 align=center ="tableBorder"><T>
    <T>
    <TR style="MIN-HEIGHT: 200px; HEIGHT: 200px" ="msgableRow">
    <TD vAlign=top ="msgLineDevider">
    <DIV ="msg">çok yavaş network ortamında çok bekliyor
    </TD></TR>
    <TR ="postSeparatorTableRow">
    <TD align=right colSpan=2>[img]forum_images/blank.gif[/img]</TD></TR></T></T></TABLE>
    1 swich yerine hup kullanırsanız ve 1000 erhetnet kartınız yoksa dos tabanlı programlar hariç Windows tabanlı bütün programlarda sıkıntı yaşarsınız<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    2 cevap her yeni değişiklikte exra para yok sadece yıllık 250 veya 300 civarı alınıyor
    Diğer programlarla karıştırmayın ben öyle meslektaşımı biliryrum 1200 tl güncelleme parası verenler var ben bile önceki programa da 1,00 dan 2,00 geçiş için 750 tl ödedim sadece arayüz değişmiş içerik her aynı
    3 Cevap Ben 8 aydır kullanıyorum böyle bir sıkıntı görmedim
    4 Cevap Hayır belki önceki versiyonlarda olabilir ama benim kullandığım çevirimlerde hiçbir sorun yok
    5 Defteri kebirde fiş açıklamasındaki kastınızı anlamadım (TARİH YEVMİYA AÇIKLAMA DETAY AÇIKLAMA BORÇ ALACAK VE BAKİYE)sutunları mevcut
    6 Bu yazdığınıza kesinlikle katılmıyorum ben bunlarda her istediğim an hizmeti kesintisiz alıyor ve uzakmasaüstü bağlantı şekilnde yardım ediyorlar.
    7 İstediğiniz raporu kendiniz hazırlaya biliyorsunuz fazlasıyla
    8 aydır kullanıyorum güncellemelerden hiçbir ücret alınmış değil

Üye
    Nereden
    İstanbul
    SN bulut muhasebe https://www.zirveyazilim.net/v1/sozlesme.pdfyıllık ücret söz kunusu

Müdavim Üye
    Nereden
    ÜSKÜDAR

ZENOM YILLIK 300 TL PARA İSTİYOR İLK ALDIĞIMIZDA BÖYLE BİR ŞEY YOK TU SONRADAN MECBUR BIRAKILDIK. BELKİ ÖBÜR PROĞRAMLARDA DA ÜCRET VARDIR BİLMEM AMA
    Ya öğreten, ya öğrenen, ya dinleyen ya da ilmi seven ol. Fakat sakın beşincisi olma; (bunların dışında kalırsan) helâk olursun.