Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 355 mağduru olmaktan bıktım

Üye
    Nereden
    İstanbul
    Sedat eroğlu Zaten muhasebe hakkında bilgisi olmayanstajyere işlesin diye bir koçan fatura verirsen seni 355 den Zenom bile kurtaramaz
    siz öyle zannedin.

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı özkaya Nickli Üyeden Alıntı
    yani yine döndü dolaştı laf stajyer ve işe yeni girmiş elamana geldi konu. herkes bu mesleği anasının karnında öğrenmedi.
    Herkes anasının karnında öğrenmesin, gitsin aslanlar gibi ticaret lisesini, yüksekokulunu veya EA fakültesini bitirsin sektöre öyle atılsın. Bu iktisasa sahip adamlara zaten "muhasebe hakkında hiçbir bilgisi olmayan stajyer" denmez. Teorik bilgisi vardır, pratiği yoktur. Böyle adamlar muhasebe bürolarında istihdam edilmeli.
    Karanlık kuytu köşelerden andolsun ki döneceğim.

Yeni Üye
    Nereden
    Adana
    bence boş bunlar en güzeli zirve kullan gör farkı
    ahmet01

Üye
    Nereden
    İstanbul

senin için zirve benim için zenom başka biri için xxx

Kıdemli Üye
    Nereden
    istanbul
    bende ticaret lisesinden yeni mezun oldum. şimdide staj yapdığım yerde smmm yanında çalışıyorum. yanıma 3 tane üniversite stajeri geldi ve düz lise mezunları şimdide işletme ve muhasebe okuyolar ve son sınıftalar ama daha faturaları ayırt edemiyolar alt yapıları olmadığı için şimdi bunları bide kalkıp bilgisayarın başına oturtamassınız program otomatik olarak yapabilir ama ya yanlış işlediyse veya işlediğindinde hiçbişey anlamsadıysa...

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL

ARKADAŞLAR MUHASEBE PROGRAMI ALLAH YAPIMI DEĞİL VELEV Kİ ÇOK İYİ OLSA BİLE EVRAĞI GİREN KİŞİ HATADA YAPABİLİR.KONTROL KONTROL KONTROL.191,391,153,600,120,320,254,255 V.S.KONTROLÜNÜ BİR GÖZ UCUYLA YAPMAKTA FAYDA VAR.

Kıdemli Üye
    Nereden
    istanbul

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı lokman Nickli Üyeden Alıntı

güzel bir ifade...
    Sizin dininiz size benim dinim bana.. gibi olmuş
    Marifet zaten programın kendisinde değil, onu kullananda...
    Bir büroda her zaman için kontrol mekanizması olmalıdır. Bu uğurda her zaman için mücadele ve emek olmalıdır. Bu mekanizma ne kadar kuvvetli olursa geleceğe o kadar güvenle bakılabilir.
    Mezardakilerin hesabını veremedikleri dünya malları için insanların birbirlerini yedikleri tezini düşündükçe ürperiyorum

Üye
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı FURKANMUH. Nickli Üyeden Alıntı

ARKADAŞLAR MUHASEBE PROGRAMI ALLAH YAPIMI DEĞİL VELEV Kİ ÇOK İYİ OLSA BİLE EVRAĞI GİREN KİŞİ HATADA YAPABİLİR.KONTROL KONTROL KONTROL.191,391,153,600,120,320,254,255 V.S.KONTROLÜNÜ BİR GÖZ UCUYLA YAPMAKTA FAYDA VAR.
    programda fatura işlerken hesap kodu hiç kullanmıyorsun 1000 liragelirmi var o 1000 yı alıp senin yerine 600 alacak 391 alacak ve 100 veya 120 e borç kendisi kaydediyor sen sadece rakamı girmen yeterli
    Bu programd sihirbazlar var gelir sihrbazı diyorsun ve bir faturadaki tutarı yazman yeterli

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    Alıntı lokman Nickli Üyeden Alıntı

aynen öyle.. birde bence programdan ziyade programı kullanan daha önemli. mesela benim kullandığım programı çevremde kaç kişi kullanıyor. onlar hala daha manuel girerken bilgileri. ben bir çoğunu programdan hareket ederek yapıyorum. bilgisayar yada program ne olursa olsun tuşa basmadıkdan sonra ne yapabiliyor???
    SMMM OSMAN ARSLAN