Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÇALIŞMA BAKANLIĞI HK

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ
    ÇALIŞMA BAKANLIĞINA ,
    GEÇİCİ OLARAK DOSYA KAPANIŞLARINDA DİLEKÇE VERİLİR Mİ GECİCİ KAPANAN DOSYALAR AÇILDIĞINDA TEKRARDAN DİLEKÇE VERMEMİZE GEREK VARMI SGK VERİLEN DİLEKÇE YETERLİMİDİR ?

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    sgk vermenize gerek yok diyor sevgili utku

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ

bilgisi olan yokmu arkadaşlar

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    SGK ya 15 gün içerisinde işçi çalıştırılmayacağına dair dilekçe ile müracaat etmeniz gerek.

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    şu nu bilinde yazın ya ne 15 günü saygı deger abim eskiden örnegin 01.07.2009 işçi çıkmış olsun 23.08.2009 tarihine kadar vaktin vardı bildirgenin son gününe kadar işçi çıkışını int. yaptıgın zaman iş bitiyo dilekçe vermiyosun .. ihaleli iş olur fes ettin örnegin dilekçe yaz şu ihaleli işim şu tarihte fes etti diye vaktide ilgili dönemin bildirgesini verinceye kadar vere bilirsin işçi çıkışı 10 gün geriye dönük bu tür dilekçeler normalde verilmiyo fakat ihaleli işlerde takip eden ayın 23 kadar vaktin var ben bizat uyguladım ve araştırdım da lütfen meslektaşlarımızı yanıltmayalım .. k.maraş sgk da sora bilirsiniz

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ
    teşekkür ederim çook açık bir cevap oldu

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş

SAYGISIZLIK ETMEK İSTEMEM AMA OKUMA KABİLEYETİNİZ ÇOK ZAYIF BİRAZ KİTAB OKUYUN .. ( DİLEKÇE TARİHE KARIŞTI İŞÇİ ÇIKIŞINI YAPIN SGK DAN BİTTİ LAKİN İHALELİ İŞLERDE YAZIN SAYIN UTKU

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ
    Genç bilge bilmemek değil öğrenmemek ayıptır sorduğum soruya istinaden bu cümleyi kurduysanız kınıyorum sizi

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    teşekkür ederim çook açık bir cevap oldu ... BANA BU CÜMLEYİ İZAH EDERMİSİNİZ SAYIN UTKU GÜLÜNÇ Bİ DURUM YOK SORU SORDUN BİZDE İNSANLIK NAMINA MESLEKTAŞIMIZA LİSANIMIZIN YETTİGİNCE CEVAP VERMEYE ÇALIŞTIK . ASIL BU CEVAPTAN DOLAYI BEN SİZİ KINIYORUM

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ
    orda diger arkadaşlarımıza nazaran en güzel açıklamayı yaptığınızı düşünerek ve açıklamanız beni tatmin yani tam anlamıyla süper olduğunu düşünerek mutlu olduğumun simgesi açısından koydumfarklı anlaşıldıysa özür dilerim.