Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FATURA SERİ NO HAKK

Kıdemli Üye
    Değerli üstadlarım,çözmeye çalıştığım bir konuda sizin fikir,görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Daha önce bu konuyu burada açmıştım aydın bey hariç diğer meslektaşlar fikir beyan etmek istemediler.Bu konuda elinde bilgi ve belge olan arkdaş varsa bizimle paylaşırsa sevinirim.

Ecza depolarının eczanelere verdiği faturalarda,seri numarasının yanında bir de kendi sistemlerinin verdiği bir numara var.Şimdi biz ara bir program yapıp excelden muhasebeprogramımıza aktarım yapacağız.Fakat depolardan aldığımız excel dökümler de fatura daki seri numarası yerine depoların kendi vermiş olduğu numaralar,fatura numarası olarak gözükmektedir.(depolar kendi defterlerinde de bu kendi vermiş oldukları numaraları fatura numarası olarak kullanmaktadırlar.)<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><?: PREFIX = O /><O:P></O:P>
    <O:P></O:P>
    Şimdi sorum şu:Benmuhasebe programıma excelden aktarım yaparkenecza deposunun verdiği fatura numarasını kullansamvergi kanunları ve muhasebe tekniği açısından sorun olabilir mi.Çok teşekkürler. A.E.O<O:P></O:P>
    <O:P></O:P>
    SERKUCUK39

Kıdemli Üye
    Nereden
    ANTALYA

MANTIKEN CEVAP VERECEK OLURSAM,SORUN OLUR DIYORUM NEDEN MI;EXZELDE OLUSTURMUS OLDUGUNUZ FORMATTAKI SERI NUMARA FAT NUMARA YERINE GECMEZ BU ILERLEYEN ZAMAN ZARFINDA HERHANGI BIR INCELEME SOZKONUSU OLDUGUNDA BASINIZI COK AGRIDIR." EXZEL DEKİ SERİ NUMARALAR RESMİYETLE İR İLGİSİ YOKTUR.TAFSİYEM KESİNLİKLE İŞLEME ALMAYIN DERIM.
    PROĞRAMA ATTIGINIZDA DÜZELTME SANSINIZ VARSA DÜZELTİN.UMARAIM İSTEDIGINIZ SEKILDE COZUM BULURSUNUZ.KOLAY GELSIN

Kıdemli Üye
    Arkadaşlar bu konuda tecrübelerinizi bekliyorum
    SERKUCUK39