Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yap sat inş.işleri

Ziyaretci
    iyi çalışmalar,
    yap sat inşaat illeri yapacak olan bir gerçek kişi mükellef ssk dosyasını arsa sahibi adına mı yoksa kendi adına mı açması lazım.iskan işlemi hangi dosyadan olur,

saygılar

Ziyaretci
    ?

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    sayın tohum bu yap sat olayını benmi yanlış anlıyorum yada siz kat karşılığı arsa teslimi ile yapılan inşaat işini yap sat diyemi nitelendirdiniz bence bu dediğim gibi ise yap sat deme- yinde kat karşılığı arsa teslimi deyin çünkü yap sat benim bildiğim inşaat firmaları yapıp sa- tıyorlar ve arsa sahibi ile yukarda dediğim gibi bir anlaşma olmuyor onlarda,neyse lafı uzat- mayalım şimdi azizim SGK dosyası müteahhit adına açılacak diğer durum iskan durumu ya- pılan sözleşme gereğince müteahidin iskanı alması bence zorunludur ve zaten iskan alma- dan otıurma olmaz ve zaten arsa sahibinede teslim zaten olmamalı ama maalesef bu konu- dada bazı istismarlar var ve arsa sahiplari madur edlliyorlar ve bu konuda sıkıntı çıkarsa o zaman işi bilen bir avukattan yardım alınmalıdır diye düşünüyorum yapılan sözleşmenin in- celenmesi açısından,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Ziyaretci

inşaat firmalarının yapıp sattıklarından bahsediyorum sn.hadisat peki budurumda neler yapmam gerekli