Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YABANCI PERSONEL SİGORTA GİRİŞİ

Müdavim Üye
    Herkese iyi haftalar diliyorum.
    Kore merkezli bir firmayız. şirket bünyemizde koreli bir personel çalıştıracağız.
    Çalışma izni 11.09.2009 tarihinde çıktı. 25.09.09 da da ikamet tezkeresine emniyet tarafından onayı verildi. şimdi personeli 01.10.2009 itibariyle giriş yapacağım. internetten mi yoksa elden mi yapılacak?

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    girişini yapabilmeniz için 11 haneli t.c kimlik no almanız lazım nüfus müdürlüğünden daha sonra internetten girşini yapabilirsiniz.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Alıntı cakrak Nickli Üyeden Alıntı
    girişini yapabilmeniz için 11 haneli t.c kimlik no almanız lazım nüfus müdürlüğünden daha sonra internetten girşini yapabilirsiniz.
    Yabancı uyruklular için Tc numarası olmaz.Yabancı uyruklulara verilen Yabancı Kimlik No/ikamet tezkere numarası var.Bununla giriş yapılıyorolması lazım.

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    yabancı uyruklu olupssk ya tabi olarak müşterilerimizin yanında çalışan işçiler için 5510 sayılı yasa çıktıgında aylık bildirgelerini gönderemiyorduk.daha sonra ssk bize yabancı uyruklu kişilerin gidipnüfus müdürlüğünden t.c no yerine geçicek 11 haneli numara almaları gerektiğini söylediler.onlarda gitti ve numara verildi daha sonra o numarayı ssk da işçi tescil servisinde siciline işteceksiniz. sonra internetten girşini yapabilirsiniz. biz bu şekilde hallettik. kolay gelsin..

Müdavim Üye
    tckimlik.nvi.gov.tr yabancı uuyruk sorgulama ikamet tezkeresi bilgilerini girin

Müdavim Üye
    yabancı kimlik sorugulamadan bilgilerine göre numarasını aldım ve girişini yaptım. başka bir bildirim yapmama gerek var mı?