Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MUHTASAR BEYANNAMESİ

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Değerli Üstadlar kolay gelsin. Ödemesi olmayan bir firmaya stopaj beyannamesi vermek zorundamıyız boş bile olsa? Ben Konyada ne beyanname nede dilekçe veriyorum bi sorun çıkmadı şimdiye kadar. Ancak duyduğuma göre boş beyanname verilcek diyormuş bazı vergi daireleri veya dilekçe verilecekmiş. Dilekçe verme zorunluluğu kalktı diye biliyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanınz sevinirim
    YALÇIN TERZİ

Ziyaretci
    Biz burada ödeme yoksa dilekçe veriyoruz. Yoksa daire beyana çağrıyı gönderiyo..Ödeme yoksa dilekçe ile bildirmekte fayda var.. Kolay gelsin..

Müdavim Üye
    DİLEKÇEYİ KESİNLİKLE VER RİSKLİ İŞ YARIN ÖBÜR GÜN BEYANNAME VERMEMEKTEN CEZAYI KESİVERİRLER BUNLARA GÜVEN OLMAZ KENDİNİ SAĞLAMA AL.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için makbuz kesip beyannameyi dolu vermek avantajlı olabilir
    Mezardakilerin hesabını veremedikleri dünya malları için insanların birbirlerini yedikleri tezini düşündükçe ürperiyorum

Müdavim Üye
    ARKADAŞLAR ŞİMDİ MUHTASAR DA ARKA KISIMA KİRAYA VERENİN T.C. KİMLİK NUMARALARINI YAZMAK ZORUNLUMU GALİBA VERGİ DAİRESİ GEÇMİŞTEKİLERE DÜZLTME İSTİYORMUŞ
    BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM