Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Parttıme çalışma

Hybrid View

Kıdemli Üye
    Nereden
    Erzurum
    Arkadaşlar öğrenci ve personel taşıma işi yapan bir mükellefimiz derki benim şöförüm hergün akşam ve sabah aracıyla öğrenci ve personel servisi yapıyor.Yani diyorki hergün çalışacak ama çalışma saati günlük 3 saattir.Ayrıca şunuda diyor 15 gün bu şoförüme prim ödemek istiyorum.Çünkü o kadar çalışıyormuş.Benim sormak istediğim noterden nasıl bir sözleşme yaptırsam günlük 3 saat çalışıyor desem ayda 90 saat ediyor bunun gün hesabına çevrilmesi nasıl olucak eksik gün bildiriminde bulunacağız orda sıkıntı olmaması için nasıl bir sözleşme yaptıralım yardımlarınızı bekliyorum.tşkler

Kıdemli Üye
    Nereden
    Antalya
    1.Adım Aralarında Kısmi süreli (Parttımme ) sözleşme düzenlicekler 2.İşçi çalışma saat kartı tutulacak.3. sözleşmede günlük çalışma saati 7.5 saat olarak belirtildiğinde çalışma saat kartındaki toplam saate bölünecek 7.5 saatin katına denk gelecek şekilde üste yuvarlama yapıp gününü bulacaksın 4. adım ssk ya eksik bildirim de Kısmi Süreli Sözleşme gereği diye belirtip ekine 1 kereye mahsus sözleşme fotokpisini ekleyeceksin bir sonraki verdiklerinin işçinin adının yazdığı yerin hemen yanına ilk verdiğin eksik bildirim ekinde sözleşme fotokopisi vermiştim diye Önceki bildirim formunun ssk ya kayıt no ve tarihini yazacaksın.5.adım ssk da işlerini bu şekilde takip edeceksin fakat kendi iç işlemlerinde işçi saat kartını personele mutlaka imza edip işverene de kaşeletip arşivinde tutacaksın.ileride aksilik olması halinde ssk ya sunarsın.Kolay gelsin arkadaşım.
    \'\'SIRADAN İNSAN DEĞİL ARANAN İNSAN OL\'\'

Kıdemli Üye
    Nereden
    Antalya
    sayın hukar mail adresini verirsen sana örnek sözleşme yollayabilirim.
    \'\'SIRADAN İNSAN DEĞİL ARANAN İNSAN OL\'\'

Kıdemli Üye
    Nereden
    Erzurum

samanyolu_merkur@mynet.com çok teşkler saolun