Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MUHASEBECİ FATURALI HAT

Ziyaretci
    vodafone olmadan önce telsimin türmob üyelerine özel tarifeleri vardı

sitesinden baktığımda ise bu uygulamanın devam ettiğini gördüm ancak sınırsız(!) tarifelerin yanında pahalı kalıyor

https://www.vodafone.com.tr/KurumsalTarifeler/meslek_gruplarina_ozel_tarifeler.turmob.php

Üye
    Nereden
    Türkiye
    sayın hfyyffh daha kelime kullanmaya bile gerek görmeyen hafrlerle idare eden biri olarak haliyle bu işi boş görecektir. Bence mesleki büyük sorunları halletmedi die türmob böle bişey yapması gereksiz değil.... konunun telefon paralarını azaltmak olmadığını arkadaşımız zaten söylemiş... katılıyorum.
    ismailtoksoz

Yeni Üye

TOPLUMDA MESLEĞİMİZİ MESLEK GİBİ GÖSTERİLECEK DAVRANIŞLAR HER ZAMAN MÜKEMMELRDİR.
    ARKADAŞLAR HER ŞEY PARA DEĞİL. KONUYU AÇAN ARKADAŞTA PARA OLAYINA DEĞİNMİYOR. MESLEĞE TOPLUMDA NASIL SAYGI KATILIR BUNDAN BAHSEDİYOR.

DESTEKLİYORUM. GÜZEL BİR KONU.

MADDİYATI AŞTIK TOPLUMDAKİ MESLEK ONURUNU NASIL KURTARALIM BUNA BAKALIM.

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    Alıntı esrefyazar Nickli Üyeden Alıntı
    ARKADAŞLAR BİLİNDİĞİ ÜZERE MESLEK MENSUPLARI OLARAK TÜRKİYE GENELİNDE BAYAĞI BİR SAYIYA ULAŞAN BİZ MUHASEBECİ ARKADAŞLARA ÖZGÜ ÖRNEK OLARAK MEMURLARA VE KAMU ÇALIŞANLARINA VARDA BİZLERE ÖZGÜ KURUMSAL HAT NİYE YOK BİLİNDİĞİ ÜZERE MUHASEBECİLER CEP TELEFONU TRAFİĞİNİ EN YOĞUN ŞEKİLDE YAŞAYAN MESLEK MENSUBLARI BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜM TÜRMOB BU KONUDA MESLEK MENSUBU HATTI OLARAK TÜRKİYE GENELİNDE BİR UYGULAMA BAŞLATMASINI ŞAHSİ GÖNÜLDEN DESTEKLER BU KONUDA SİZLERİN YORUN VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLERİM
    sayın eşrefyazar ,kesinlikle katılıyorum size...Ama değerli birlik başkanımızın hiç de el atacağını sanmam.Malum parti seçimler falan

Müdavim Üye
    Nereden
    ZONGULDAK
    evet arkadaşa katılıyorum. mesleğimize değer katacak her açılıma varım.
    tşk arkadaşlar.
    s.gunaydin

Müdavim Üye
    türmob eski ihtiyar amcaları anımsatmaktan baska bıse qibi görünmüyor.
    oysa daha yenı dinamik sistemli araştırmacı ve yenilikçi görmek isterdik.
    keşke bunları bizden önce düşünen birileri olsa.
    iyi çalışmalar
    | | | | | | | >>>>****!!!!K.U.E.R.D.!!!****<<& lt;< _ | | | | | | |

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    ARKADAŞLAR SADECE SABİT HATLAR İÇİN FATURA SORUNUNUZA BİZİM ÇÖZÜMÜMÜZÜ ÖNEREBİLİRM AVEA NIN TÜM SABİT HATLARA AYLIK 1.600 DAK ÜCRETSİZ TARİFESİ VAR. YANİ YAKLAŞIK AYLIK TOPLAM 27 SAAT. 1 HATTA AYLIK 15 TL CİVARINDAFATURA GELİYOR.
    TÜRMOB'UN; YMM OLMAYAN, YETİM ÜYESİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR BİR FANİ...

Ziyaretci
    Bu konuyaTürmob değilGSM operatörleriel atmalı neticede müşteri konumunda türmob var pazar arayışına girecekse GSM oparetörleri, Meslek camiamızı görmeliler.

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    bence de güzel bir düşünce. dediğiniz gibi parasal boyutun dışında saygınlık açısından önemli...
    SMMM OSMAN ARSLAN

Üye
    Nereden
    KAYSERİ

Katılıyorum. Muhasebecilere özel gsm hattı çıkarılmalı. bunu gsm operatörleriyle görüşlmeli.