Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ANA SÖZLEŞME AMAÇ VE KONU ARIYORUM!

Yeni Üye
    Nereden
    Osmaniye

Merhaba arkadaşlar;
    Toprak Mahsülleri,
    Fıstıkçılık (Yer fıstığı),
    Dayanıklı Tük.Malları ile ilgili geniş amaç ve konu arıyorum.
    Paylaşımlarınız için şimdiden tşk.ederim. İyi çalışmalar.

Yeni Üye
    Nereden
    Osmaniye

Yokmu yardımcı olacak kimse ? :s

Kıdemli Üye
    Nereden
    Denizli
    DAYANIKLI TÜKETĐM MALLARI
    Her türlü elektrik ve elektronik ev aletleri; buzdolabı, bulasık, çamasır makineleri, triko ve nakıs
    makineleri, teyp, radyo, televizyon, müzik seti, mutfak robotları,saç kurutma makinesi alım satım, tamiri,
    bakımı, bunlarla ilgili yedek parça aksamlarının ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende alım satımı. Bu cihazların
    teknik servis bayiliklerini almak ve isletmek.
    \"www.akayhan.com\"

DAYANIKLI TÜKETİM<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

-Her türlü dayanıklı tüketim malları, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, video, teyp, radyo, mutfak robotları, saç kurutma makinası, müzik seti, fırın, şofben, elektrik süpürgesi, uydu anteni, tv sehpaları, elektrikli ve elektriksiz küçük ev aletleri, elektrikli ısıtıcılar, her türlü elektrik ve elektronik eşya, beyaz eşya, oto teyp, cd çalar, dvd, vcd ve benzeri ürünlerin ve sarf malzemelerinin alımını, satımını ve pazarlamasını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende olarak yapmak, bakım, onarım ve servis hizmetlerini yapmak, yedek parçalarının ticaretini yapmak.
    -Her türlü bisiklet, motosiklet ticareti yapmak, yedek parçalarının ticaretini yapmak.
    -Şirket yurt içinde ve yurt dışında her türlü ısıtma,soğutma,havalandırma,sistem ve cihazlarının elektrikli ve elektronik aletlerin ,alım ve satımını,tamir ve bakımını,tesisat proje taahhüt işlerini,ithalat ve ihracatını yapar.Servis hizmetleri verir.

TARIM (Üretim-imalat olduğu için unvanda geçmesi gerekiyor.)<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

-Her türlü yaş, kuru, dondurulmuş sebze, meyve, çiçek, bakliyat, hububat, yer fıstığı, tarımsal ürün imalat, üretim, işleme, alım satım, paketleme hizmetleri, ithalat ihracatını yapmak.
    -Sebze, meyve, tohum, fide, fidan, her türlü tarla ve süs bitkileri üretim, alım ve satımını yapmak.
    -Her türlü tarımsal ürünlerin konserve, salça, marmelat, reçel, şurup, pekmez, sirke gibi imalat alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
    -Tarımla ilgili her türlü konuda teknoloji, danışmanlık hizmetleri yürütmek, peyzaj düzenlemesi, tarımsal proje yapmak, proje ve yatırımları taahhüt ve kontrol etmek.
    -Tarımda kullanılan her türlü cam, karton, mukavva, plastik ve sair maddelerden imal edilmiş ambalaj, boru, sulama malzemesi ve diğer mamullerin ticareti.
    -Tarımla ilgili motor, motopomp, elektro pomp, santrifüj pompa, taşıt araçları, traktör ve ekipmanları, her türlü alet, makine, yedek parça ve aksesuarı alım satımı, kiralama ve kiraya verme, servis, ithalat ve ihracatını yapmak.
    -Konusu ile ilgili faaliyetler için gerekli menkul, gayrimenkul, tesis, bağ, bahçe, arazi, sera, tarım teknolojileri kurmak, kullanmak, devir almak, devretmek, inşa etmek, almak ve satmak, kiralamak veya kiraya vermek, bunlar üzerinde her türlü ayni ve şahsi tasarruflarda bulunmak.
    -Her türlü tohum geliştirme, üretme ve iyileştirme çalışmaları yapmak.
    -Her türlü sera ve sera teknolojileri ithalatı ihracatı yapmak, bu konuda yurt içi ve yurt dışı danışmanlık hizmeti vermek, her türlü sera işletmeciliği yapmak.

-Zeytin bahçeleri kurmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, satmak.
    -Her türlü organik ve kimyasal gübre ve zirai ilaçlar, ev haşere ilaçları, veteriner ilaçları, çevre sağlığı ilaçları, tarımla ve ziraatla ilgili her türlü kimyasal maddeler ve analizle ilgili hormonlar, bitki gelişimini düzenleyiciler her türlü kimyevi ve tabii gübreler imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
    -Torf toprak alıp satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.

Ziyaretci

selam üstadlarım bana tarımsal yayım danışmanlık ltd.şti ana sözleşme amaç konu örneği lazım yardımcı olursanız sevinirim....