Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 206 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Kızdığınız Soru

Hybrid View

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa

Biraz stres atalım arkadaşlar...En çok kızdığınız müşteri sorusu nedir,merak ettim....Şahsen benim en çok bam telimin attığı soru raporlu işçinin telefon açıp "Rapor param nerde"demesi...Kan beynime sıçrıyor,angaryanın ZİRVE YAPITĞI NOKTADA HİSSEDİYORUM KENDİMİ....

Yeni Üye
    BENİM EN KIZDIĞIM İSE MÜŞTERİNİN BİZİM SÖYLEDİKLERİMİZİ UMURSAMAYIP BAŞKA MUHASEBECİLERE MİZANLARI GÖSTERMESİ.BENCE BAŞKA BİRİNİN MİZAN İSTEYİP YORUM YAPMASI ÇOK AYIP.

Moderatör
    Nereden
    istanbul
    benim şu anda param yok.sen yatırsan ben sonra sana ödesem olurmu?
    ***Lütfen mesajlarınızda forumlarda bağırmak anlamına gelen büyük harf kullanmayınız.***
    ***konu başlıklarınız mesajınıza uygun olsun.LÜTFEN gibi kelimeler kullanmayınız.***

Kıdemli Üye
    Nereden
    PERSONEL
    benimde peşin vergi döneminde çıkan kara mükellefin KAR MI ETMİŞİZDE HANİ NERDE demesi

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    SİZ DEVELETE ÇALIŞIYORSUNUZ. HEP VERGİ ÇIKARTIYORSUNUZ. X MUHASEBECİ VERGİ ÇIKARTMIYOR YA DA AZ ÇIKARTIYOR. BAŞKA MUHASEBECİLER MASRAF FATURASI AYARLIYOR. SİZ NEDEN BULMUYORSUNUZ. MUHASEBE ÜCRETİ ÇOK 30 TL TUTAN VAR vs vs
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.

Ziyaretci
    helede su 16.90 varya bıs bunu neden her ay oduouz demelerı bır baska oluor...

Moderatör
    Nereden
    SMMM
    Benim en sinir olduğum soru mükellefin anası babası ninesi teyzesi baldızı eniştesi damadı kızı oglu gelini amcası dedesini tutup kolundan NE ZAMAN EMEKLİ OLUR sorusu ıle büroyu istila etmesi....
    Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.

Müdavim Üye
    KAR ETMEYE KIZIP BANKA HESAP ÖZETİ BİLANÇO İSTEDİĞİ ZAMAN KARIN YÜKSEK OLMASINI İSTEMESİ

Moderatör
    Nereden
    istanbul
    Alıntı ASLI ECE Nickli Üyeden Alıntı
    Benim en sinir olduğum soru mükellefin anası babası ninesi teyzesi baldızı eniştesi damadı kızı oglu gelini amcası dedesini tutup kolundan NE ZAMAN EMEKLİ OLUR sorusu ıle büroyu istila etmesi....
    koptum........devamınıda ben yazayım.dahada bitmez müşteri emekli olana kadar devamlı arar.ne zaman çıkacak emekliliğim daha çıkmadımı niye gecikti herkezinki çoktan çıktı benimki niye böle oldu işlemde hatamı yaptınız vs.vs.
    ***Lütfen mesajlarınızda forumlarda bağırmak anlamına gelen büyük harf kullanmayınız.***
    ***konu başlıklarınız mesajınıza uygun olsun.LÜTFEN gibi kelimeler kullanmayınız.***

Kıdemli Üye

kenan2259 üstadım haklısın benimde başıma geldi daha yeni çok vergi çıkıyo diyo bana baskaları az çıkarıyomusdiyo sinirlendim