Sevgili meslekdaşlarım....!

Dün büro telefonum çalıyor. Açıyorum, otomatik olarak Türk Telekomun operatörü konuşuyor.

'Sevgili abonemiz, bundan sonraki faturalarınız kağıt ortamında tarafınıza gönderilmeyecek olup, internet üzerinden faturanıza ulaşabilirsiniz. Bu sayede ağaç kesilmesine engel oluyor vs.vs.vs...!"

Allah aşkına....
Maliye beyannameleri elektronik ortama taşıdı, binlerce ton kağıttan kar ettik, ağaçlar kesilmedi diye böbürlene böbürlene açıklama yaptılar.. Ama biz meslek mensupları beyannameleri dosyalamak zorunda olduğumuzdan, onlar beyanname bastırıp odalara göndermeseler de biz çıktısını alarak kendi beyannamemizi kendimiz bastık. Maliye kar etti ağaç kesmedi, biz zarar ettik, ağaç kestik.

Bir de şimdi TÜRK TELEKOM çıktı.

Güzel ülkemin güzel bürokratları uyanık Telekom Yöneticileri. Buna AZMETTİRMEK denir kardeşim. Siz kesmeyin ağaçları, zahmet etmeyin, biz keseriz. EĞİTİMLİ, KARİYER SAHİBİ, ÜNİVERSİTE MEZUNU, BELGELİ ODUNCULAR olduk artık biz. AĞAÇ KATİLİ BİR MESLEK ÖRGÜTÜ yarattınız teşekkürler...

Sizin göndermediğiniz faturalar sayesinde ağaçları kesmiyorsunuz ama biz o faturaların çıktısını alarak ağaçları kesiyoruz. Azmettiren siz, KATİL biz olduk...

Kendimi hayatım boyunca bu kadar kullanılmış hissetmemiştim.....!

Değerli vaktinizi böyle bir şey için aldıysam özür dilerim. Sitemimi dile getirmek, sinirlerimi biraz boşaltmak istedim. Affola..

Saygılarımla,