Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EKSİK GÜN BİLDİRİM FORMU ACİLL

Ziyaretci
    Merhabalar,
    Acilen bir sorum olacaktı.Burdur iline gönderilmesi gereken eksik gün bildirim formumuzun;yanlışlıkla Antalya iline verilmiş olduğunu az önce fark ettim.Bu durumda mükellefim herhangi bir ceza ila karşılaşabilir mi? Bildirimimi süresi içerisinde yapmış olduğum halde yanlış kuruma yapmış olmam ne gibi bir problem doğurur?Ne yapmalıyım.
    İyi çalışmalar diliyorum herkese

Yeni Üye
    Nereden
    SMMM ADAYI
    arkadaşım hiç endişelenme o kurum yanlış gönderdiğin postayı asıl gönderilmesi gereken yere gönderecektir. Sana önerim irtibata geçmeye çalış evraklarını kenara atmasınlar.

iyi çalışmalar
    SMMM ADİL CELİK

Kıdemli Üye
    Nereden
    Antalya

Olması gereken sizin Burdur ssk ya dilekçe ile başvurunuzdan sonra Burdur ssk Antalya ssk dan Eksik bildirimin tarafına gönderilmesini isteyecektir.Umarım Şansın olsun bu işi yaptıracak istekli memurlara denk gel.
    \'\'SIRADAN İNSAN DEĞİL ARANAN İNSAN OL\'\'

Ziyaretci
    normalde ılgılı kuruma gonderıyolar ...aynısı bana da olmuştu..artvine vermem gereken eksik gun bıldırım formunu trabzona vermıs olup sonradan farkettım.... trabzondakı memuru aradım tamam dedı bıs onu artvıne gonderdık..((((((buarada evrak numarasıda turkıye genelınden kayıta alınıor))))

Kıdemli Üye
    Nereden
    İzmir
    Bende bi keresinde ihale ile alınan iş yeri tescilini bursa yerine izmire gönderdim [img]smileys/smiley17.gif[/img] daha sonra izmirdeki ssk saolsun bursaya göndermiş endişe etmene gerek yok.
    3 günlük hayatım varsa 4. gün yokum....((Es-selam))

Ziyaretci
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim,içimi rahatlattınız.Şimdi sıra bir kuruma gitmeye geldi o zaman.Dediğiniz gibi evrak sağa sola atılmasın.
    Meslekte iyi ki bu birliktelik var.
    İyiki varsınız