Sonuç: AVRUPA BİRLİĞİNİ İSTİYORMUSUNUZ?

Katılımcı sayısı
87. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET

17 19.54%
  • HAYIR

70 80.46%
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AVRUPA BİRLİĞİNİ İSTİYORMUSUNUZ ?

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos

ARKADAŞLAR MÜZAKERELERİMİZ ASKIYA ALNINDIĞI ŞU GÜNLERDE HÜKÜMETİMİZİN BİZE SORAMADIĞI SORUYU BEN SİZE SORAYIM DEDİM.
    Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE

Kıdemli Üye
    Nereden
    İzmir

Avrupa Birliğine diğer tüm ülkelerin girdiği şekilde üye olabileceksek tabii ki...Ama Avrupa buna asla izin vermeyecektir.
    Bakın, Kıbrıs ve limanları açmaya geldi olay.Onu da versek bu sefer de Doğu ve Güney Doğu Anadolu'yu Ermenilere geri verin diyecekler kanımca...

En sonunda da üye olmamıza hiç gerek kalmayacak çünkü ortada üye olabilecek bir T.C.kalmayacak..Bu hükümet İktidarda kaldığı sürece bu sürecin daha da hızlı olmasından endişe etmemek mümkün değil..
    gmz

Ziyaretci

HER ŞEYİ Bİ KENAR BIRAKIP DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ZAMAN BİZ BÖLGESEL OLARAK TAM ORTADAYIZ KONUMUMUZ İTİBARİYLE BU ZAMANA KADAR BU VATANI OLMAK İSTİYEN BİR ÇOK DEVLETOLMUŞTUR KİMSE BAŞARAMADI ŞİMDİ İSE DEĞİŞİK YOLLARLA BUNU ELDE ETMEK İSTİYORLAR
    BENCE GİRMİYELİM

ÇÜNKÜ BİZE MUHTAÇLAR HEM MÜSLÜMAN TOPLULUKLARI HEMDE DİĞER TOPLUMLAR BİZEMLE OLACAKTIR
    BİZ ÖNCÜ BİR MİLLETİZ VEDE BUNU SÜRDÜRECEĞİZ YETERKİ BİR OLALIM

BU VATAN BÖLÜNMEDİ VE BÖLÜNMEZ

Kıdemli Üye
    Nereden
    KAYSERİ
    Alıntı gmzdğn Nickli Üyeden Alıntı

Avrupa Birliğine diğer tüm ülkelerin girdiği şekilde üye olabileceksek tabii ki...Ama Avrupa buna asla izin vermeyecektir.
    Bakın, Kıbrıs ve limanları açmaya geldi olay.Onu da versek bu sefer de Doğu ve Güney Doğu Anadolu'yu Ermenilere geri verin diyecekler kanımca...

En sonunda da üye olmamıza hiç gerek kalmayacak çünkü ortada üye olabilecek bir T.C.kalmayacak..Bu hükümet İktidarda kaldığı sürece bu sürecin daha da hızlı olmasından endişe etmemek mümkün değil..

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye
    AB yi istemek mi? Bunu niye isteyeyim. Bunu isteseydik Kurtuluş Savaşı Vermezdik. Onlar zaten bizi yok ederek içlerine almayı dayatmışlardı Sevr ile. İnanın bu AB ye giriş Sevrden farklıolmayacak. Kıbrıs, Kürt Sorunu,Kuzey Irak ve Ermeni meseleleri ile parçalamaya; özelleştirme dayatmalarıyla ekonomimizi bitirmeye çalışıyorlar. Ayrıca Türkiye'nin böyle bir birliğeşerefli ya da şerefsiz girmesi için ihtiyacı da yok. Yanlış ata oynamayalım. Bunlar hem emperyalist, hem de çöken bir medeniyet. GÜNEŞ DOĞUDAN DOĞAR.

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Alıntı Mehmet Erdem Nickli Üyeden Alıntı
    AB yi istemek mi? Bunu niye isteyeyim. Bunu isteseydik Kurtuluş Savaşı Vermezdik. Onlar zaten bizi yok ederek içlerine almayı dayatmışlardı Sevr ile. İnanın bu AB ye giriş Sevrden farklıolmayacak. Kıbrıs, Kürt Sorunu,Kuzey Irak ve Ermeni meseleleri ile parçalamaya; özelleştirme dayatmalarıyla ekonomimizi bitirmeye çalışıyorlar. Ayrıca Türkiye'nin böyle bir birliğeşerefli ya da şerefsiz girmesi için ihtiyacı da yok. Yanlış ata oynamayalım. Bunlar hem emperyalist, hem de çöken bir medeniyet. GÜNEŞ DOĞUDAN DOĞAR.

<font color=RED>Ahiret\'te Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Takdirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet Verme..!!! {Mesnev-i Nuriye}</font>

<font color=BLUE>SMMM Mehmet DEMİRAYAK </font>

Müdavim Üye
    1 Temmuz tarih için önemsiz bir ayrıntı gibi görünse de dünyada yaşayan 7 milyar insana ilaveten ben doğmuşum... Eeeee madem doğmuşum birkere ne desem boş... iyi ki doğmuşum...

Ziyaretci
    Orjinalini Yazan ; Mehmet ERDEM

AB yi istemek mi? Bunu niye isteyeyim. Bunu isteseydik Kurtuluş Savaşı Vermezdik. Onlar zaten bizi yok ederek içlerine almayı dayatmışlardı Sevr ile. İnanın bu AB ye giriş Sevrden farklıolmayacak. Kıbrıs, Kürt Sorunu,Kuzey Irak ve Ermeni meseleleri ile parçalamaya; özelleştirme dayatmalarıyla ekonomimizi bitirmeye çalışıyorlar. Ayrıca Türkiye'nin böyle bir birliğeşerefli ya da şerefsiz girmesi için ihtiyacı da yok. Yanlış ata oynamayalım. Bunlar hem emperyalist, hem de çöken bir medeniyet. GÜNEŞ DOĞUDAN DOĞAR. (BENCEDE [img]smileys/smiley20.gif[/img][img]smileys/smiley20.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] )Edited by: batu

Üye
    Nereden
    İstanbul
    BENDE SN.MEHMET ERDEM'E KATILIYORUM.
    odemirsular

Ziyaretci

&gt;&gt;: FW: yıl 2050

&gt;&gt; &gt; * *
    AB
    &gt;&gt;Komisyonu Başkanı odasında otururken, yardımcısı içeriye heyecanla girer:&gt;
    &gt;&gt; -Efendim, Türkiye tüm&gt;isteklerimizi yerine getirdi. Onları AB"ye alacak
    &gt;&gt;mıyız?&gt;AB Başkanı:&gt; -Yok canım, henüz olmaz. Git, duyur, Tüm Türkiye
    &gt;&gt;İngilizce konuşacak, Türkçe"yi yasaklıyorum.&gt; -Efendim onu 5 sene önce
    &gt;&gt;yaptılar. Hatırlamıyor musunuz?&gt; -O zaman söyle Kıbrısı versinler..&gt;
    &gt;&gt;-Efendim onu da 40 sene önce verdiler zaten...&gt; -O zaman söyle
    &gt;&gt;güneydoğuya özerklik versinler.&gt; -Aman efendim, Türkiyede güneydoğu mu
    &gt;&gt;kaldı, 2020"de bağımsızdevlet oldu ya orası&gt;zaten.&gt; -O zaman söyle
    &gt;&gt;(sözde)ermeni soykırımını tanısınlar.&gt; -Efendim, sadece ermeni değil,
    &gt;&gt;Pontus, Yunan, Bulgar, Rus,Ukrayna, Moldova soykırımını bile tanıdılar,
    &gt;&gt; &gt; &gt; hatta Çanakkale savaşından dolayı İngiliz, Avustralya,Yeni Zelanda
    &gt;&gt;soykırımını bile tanıdılar ya.. nasıl unuttunuz.&gt; -Hmm. O zaman söyle,
    &gt;&gt;kokoreç yasaklansın.&gt; -Aman efendim, onu yemeyi 2007"te bıraktılar.&gt;
    &gt;&gt;-İsa aşkına, ya ne bileyim? Kınayı yasaklayın, yakamasınlar.&gt; -Ooooo.
    &gt;&gt;Beyefendi.Onu da çoktan bıraktılar.&gt;AB Başkanı düşünüp taşınır ve;&gt;
    &gt;&gt;-EEEE...DAĞITIN O ZAMAN AVRUPA BİRLİĞİ"Nİ...&gt; &gt; &gt; &gt; &gt;
    &gt;