Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VARLIK BARIŞI 31.12.2009 TARİHİNE UZATILDI!

benim kafa basmadı basmıyo bu varlık barışına halen çözemedim bana yardımcı olun ne yapmamız gerekiyo
    6HD23

Yeni Üye
    Nereden
    Konya

ii günler arkadaşlar
    varlık barışından dolayı bir sorum olcak varlık barışı uzatıldı fakat bankaya parayı yatıranların beyannameleri bugün gönderilmesi gerekiyomu yada sonra gönderebiliyormuyuz kanunda buna yönelik kesin birşey göremedim kafam karıştı. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
    gerekiyormuş malesef..ilgili telefon öyle dedi..

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Alıntı Mustafa Gülşen Nickli Üyeden Alıntı

Her ne kadar bunun adı Varlık Barışı olsada, bunun adı bana göre hazineye örtülü kaynak yaratmaktır. Tabiki hazine bizim hazinemiz, ancak sorunu bu şekilde aba altıntan sopa ile göstererek değil,köklü çözüm üretmek gerekiyor.Herkes de iyi biliyor ki, müşterinin kenarda bir parası varda varlık barışından yararlanmıyor. Yararlanan"defter incelemesinden dolayı matrah ve KDV farkı çıkarsa sigortam olur" düşüncesinde.
    Varlık Barışı = Matrah Arttırımı

Kayıt dışılık var olduğu sürece,bu tür formüller geçici çözümdür. Bataklığı kurutmanın formüllerini oturup düşünmek gerekiyor.Bana göre çözümün adresi, meslek örgütümüzdür.Masaya bilikte oturarak bir şeyler üretebiliriz. Saygıyla,
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Sayın Gülşen eklenecek tek söz..
    yıldızlar kadar uzak