Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KDV TEVKİFATI YAPILAN FATURAMIZ

Müdavim Üye
    ARKAŞLAR BENİM SORUNUMA HENÜZ ÇÖZÜM OLMADINIZ.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.KDV BEYANINIDA YUKARIDAKİ MESAJ ÇIKIYOR.
    BENDE DİYORUM Kİ BENİM İADE ALACAĞIM YOK. BENİM FATURAMIN MATRAHI 17.250.-TL +% 15 KDV SİNİ BANA ÖDEDİLER % 3 KDV KESTİLER.,
    BANA % 3 EKSİK ÖDEDİLER.
    BENDE BEYANNAMEMDE HESAPLANAN KISMINA % 18 DEĞİL % 15 YAZDIM ( MARTAH 17.250.TL TEVKİFAT 1/6 KDV Yİ KENDİ OTOMATİK 2 587.50.-OLARAK PROGRAM HESAPLIYOR.ÖDEMEM GEREKEN DE O DEĞİLMİ.
    ÖYLEYSE NEDEN İADE İSTEMEMLİYİM.

Müdavim Üye
    Edited by: antalyalı

Müdavim Üye
    YANİ BEN 3.105.-TL (TAM KDV BEYAN ETSEM DE ) % 3 Ü GERİ MAHSUP TALEBİNDE BULUNSAM TAMAM AMA TABLO 2 YE MATRAHI YAZINCA ZATEN HESAPLANAN KDV 2587 OLARAK ÇIKIYOR.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Sayın Antalyalı, siz KDV beyannamesinin istisnalar, diğer iade hakkı doğuran işlemler bölümünü doldurdunuz mu, diğer iade hakkı doğuran işlemlerde satır açın, sizin işleminize uygun olan kodu seçip, matrahı ve tevkif edilen kdv tutarını yazın. Kolay gelsin.

Siz mahsubu, iade yi bırakın şimdi kafanız karışmasın, son gün beyannameyi yetiştirin, diğer konuları bilahire konuşuruz.Edited by: Hakan Temurer

Müdavim Üye
    O SATIRA NE YAZILMASI GEREKTİĞİ KONUSUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZN