Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yemek firması gider yeri

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    yemek firmasında
    kola gibi poğaça ve buna benzer hazır olarak dışarıdan satın alaınan ve sonrasında serviste kullanılan kalemlerle ilgili biraz sıkıntı yaşamaktayım 153 ve 157 arasında kaldım bununla birlikte 740 ve 730 arasındada kaldım biliyorum baya sıkışmış görünüyorum ama bu konu hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
    MUHASEBE

Müdavim Üye
    Nereden
    Aydın
    153 tabiki 157 hesabı incelerseniz
    Yukarıdaki stok kalemlerinin hiç birinin kapsamına alınmayan ürün, artık ve hurda gibi kalemler bu hesap grubunda yer alır.
    bu nedenle 153 te kaleme alınmalıdır.

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    teşekkürler fakat 153 tamolarak karşılıyormu bu arada bu firma yemek üretimide yapmakta bu servisin bir unsuru olduğundan 740 veya 730 olarakta değerlendirilemezmi hazır gelip o gün tüketiliyor. bunun dışında ben soruyu biraz eksik sordum gibi ayrıyeten peçete kağıt mendil plastik kaşık ve plastik kap kacak alışı var bunlarda servis yapılan müşterilerde kullanılıyor.bunula ilgili ne düşünüyorsunuz şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar
    MUHASEBE

Moderatör
    Nereden
    SMMM

Dışarıdan hazır aldığınız ürünleri üzerinde herhangi bir işlem yapmadan olduğu gibi satmakta iseniz meslektaşımın dediği gibi 153 hesapta takip etmelisiniz.
    Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.