Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4447

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer

Yeni gelen bir mükellefimin;

27/08/08 tarihinde işe girişi yapılan bir bayan personel teşvik için tüm şartları taşıyor, firmanın kuruluşu da 2008/12. ay olmasından mütevellit firma bakımından da şartların var olmasına rağmen eski meslek mensubu bu teşviği uygulamamış.

Şimdi ben teşvik için SGK ya başvurumu yaptım ve aktivasyonumuz yapıldı. Ancak 2009/08 bildirge göndermek istediğimde, sisteme iki bildirge atıyor. Birisi 14447 26 gün diğeri 84447 4 gün. Yani personelin işe giriş tarihini baz alarak 26 gün için %100 lük teşvik 27/08/09 dan sonrası için de %80 lik teşviğe geçmiş oluyor.

Uygulama doğrumudur?

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Ziyaretci
    Uygulama doğrudur.

Müdavim Üye
    Nereden
    Sivas
    Pardon sistem 1 sene dolunca 2 bildirgeyi kendisimi atıyor yoksa bizmi seçiyoruz %100 ve %80 lik kısımlarını ?

Ziyaretci
    Siz seçiyorsunuz.

Müdavim Üye
    Nereden
    Sivas
    teşekkür ederim.

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı H@k@n Nickli Üyeden Alıntı
    Pardon sistem 1 sene dolunca 2 bildirgeyi kendisimi atıyor yoksa bizmi seçiyoruz %100 ve %80 lik kısımlarını ?
    Ben tek bildirge olarak seçtim, ancak sistem otomatik olarak iki bildirge atıyor. Zirve kullanıyorum. (Yani program kontrolü kendisi yapıyor)

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Yeni Üye
    raptinde deneyen varmı üstadlar?
    kolay gelsin