Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhtasar Kesintilerinde Yazılmayan Tc Vd nol hak.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    İzmir'de de başlamış. Çok şükür benim mükelleflerden hiç biri yokmuş listede

Yeni Üye
    Nereden
    SM
    evet arkadaşlar sakaryada ilçede bulunan bir müşterimin T.C. ve Vergi No eksik girildiğinden tel.arayıp düzeltme yapın dediler. düzeltme yaptık bilginize.iyi çalışmalar.

Üye
    Nereden
    muhasebeci
    evet arkadaşlar ankarada başladı bugun iyi bayramlar temennisini aldık

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Mal sahibi GMSİ den mükellefse eğer, tevkifatın iadesi aşamasında kiracı mükellef muhtasarın arkasında, TABLO:3 de bildirmemişse mal sahibinin bilgilerini vergi dairesi mutlaka düzeltme istiyor. Kendimden biliyorum 24*16,90 bizzat kendi cebimden ödedim.
    Karanlık kuytu köşelerden andolsun ki döneceğim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Bugun itibariyle formu inceledim bu konu ıle farklı baslıklarda yenı konular acıldıgını gordum. Bu konu ıle ılgılı benı aradıklarının ertesınde odam ile irtibata gectim konuyu anlattım edındıgım bılgılerı soyledım bununla ılgılı gorusulmesını oda nezdınde daha ıyı olacagını belirttim ve bu süre içerisinde düzeltme beyannamesi göndermedi belki olumlu bir yanıt alınır ben ve diger meslektaşlarım da bu angaryadan kurtulur diye 4 defa telefon açyım baktık bakıyoz konusuyoz sıze donecegiz anladımki birşeyin olacagı yok beyannamelerimi gönderdim artık sizin anlayacagınız yine yanlızız yine devletin memuruyuz burdan mali müşavir arkadaşların sm lerle yaptıkları anlamsız tartışmayada değinmek istiyorum '' Ey gidi Sm ve SMMM arkadaşım öncelikle Ünvanınızı Devlet MEMURU SM ve Devlet MEMURU SMMM olarak kabullen sonra dıyer unvan tartışmanı yap '' kolay gelsin daha göndercek beyanım var ceza kesmeden göndereyim
    ns

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Kusura bakmayın unutmusum artık kiracıların mülk sahiplerinin adreslerine kadar yazıyorum yarin birde onunla ugrasmayayım değilmi
    ns

Müdavim Üye
    Nereden
    Mali Müşavir
    Bu konuyla ilgili Türmob bişeyler yapmalı. Sonuçta beyandan kaynaklanan bir vergi kaybı yok sadece Dilekçe ile düzeltilebilecek bi olay. Bu kadar iş arasında bide onlarla uğraşmamak lazım. Edited by: mywizard
    Bugün Neyin Son Günü??