Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VERGİLERİN UZAMASI HK.

Üye
    Nereden
    İstanbul
    Bence artık uzamasında... Kimse alınmasın ama bize bayramı zehir ettikten sonra uzatsalar ne olacakki...

Bize, yani muhasebe elemanlarına azıcık değer vermiş olsalardı çıkıp en azından beyannamelerin uzamayacağını açıklarlardı... Helal olsun derdik...

Zaten bayram bizim neyimize... C.Tesi Pazar tatil yapmıyoruzki, Pazartesi Salı tatil olsun...

Yeni Üye
    SON GÜN SON DAKİKA UZATIRLAR BİZ BİTİRDİKTEN SONRA SİZ RAHAT OLU

Yeni Üye
    Nereden
    Adana
    Biz çalışır bitiririz devlet bize güveniyoo bunlar bu işinde altından kalkar diolar bunu hissediyorum ) bayramdan sonra tabiki uzar ama ne işe yarar onubilmiyorum
    kanaryalar

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm meslektaşlarımın bayramını kutlar saygılarımı sunarım. Bayramın 2.günü biteli yaklaşık 10 dakika oluyor. Bize ise durmak yok çalışmaya devam. Bu arada sayın büyüklerimizede inceden inceden "selam"...

Bu meslek camiasının kaderi bu; ne doğumu ne düğünü ne de bayramı seyranı yok. Tek durakvaro dasadece ölüm; tabii ölen siz iseniz...Edited by: cemo22
    .

Müdavim Üye
    Nereden
    Aydın
    Alıntı ASLI ECE Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ASLI ECE Nickli Üyeden Alıntı

Tamer arkadaşım vergiler muhtemelen bayram tailinde azalma veya eksilme gostermeyecekte , belki beyan sürelerşnde uzama veya kısalma beklentisi içindeyiz camia olarak.

Nasıl bir cümle kurmusum kendime çok güldüm , kim bekler sürenin kısalmasını , baklava yaparken aklım karışmış olacak...Baklava süper oldu harika...
    Her konuda olduğu gibi baklavadada cok ıddıalıyım kahretsın
    aslı hanım tbr benide güldürdünüz.) baklava olmuşsa ben de alsam )

Yeni Üye
    Nereden
    SMMM

VERGİLER UZAYACAK AMA SADECE ÖDEME VE BEYAN AYNI GÜN OLACAK . 28 BEYAN 28 ÖDEME OLACAK . SAYGILARIMLA DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM MALİYE BAKANLIĞI BAYRAM TATİLİNİN VERGİ TAKVİMİNİN ÜZERİNE GELDİĞİNİ BİLİYOR.

ASLINDA SON GÜN UZUYORDA NE OLUYOR ? OLMUŞ SAAT 4 MSJ GELİYOR YAPAN ZATEN YAPMIŞ YAPMAMIŞ AYLIK TAKVİMİNİ İYİ AYARLASAYMIŞ . BİZİM MESLEĞİMİZ PROFESYONELLİK İSTER MESLEKİ DENEYİM TECRÜBE İSTER . PROAKTİF OLMAYAN MESLEK MENSUBU BU SÜREÇTEN ZARARLA ÇIKAR. PARASINI ALMADIĞINIZ İŞLERİ BIRAKIN AKTİF ÇALIŞIN OZAMAN NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU GÖRECEKSİNİZ .SAYGILARIMIZLA

ÜŞENGEÇ MUHASEBE
    Ü.M

Müdavim Üye
    hala anlaşılmayan bi durum mu var acaba anlamış değilim... biz artık devletin resmi olmayan
    TAHAKKUK, TAHSİLAT, DENETİM MEMURLARIYIZ...

...HER AY BEYANNAME YAPIP TAHAKKUK KESERİZ.. KESMEYİ UNUTURSAK 800 İLE 1800 TL CEZA YERİZ
    ...HER AY KENDİ TAHSİLATIMIZI BIRAKIR MÜKELLEFİN VERGİ BORÇLARININ YATIRILMASINA BAKARIZ..
    ...HER AY İŞÇİ ÇIKMIŞ MI, GİRMİŞ Mİ, ARAÇ ALMIŞ MI, K BELGESİNİ ALDIN MI, ŞUBE AÇTIN MI, VERGİ DAİRESİNE BİLDİRİLMİŞ Mİ?, SRC ALDIN MI? HALLEDERİZ.

İŞTE BİZLER DEVLETİN GAYRİ MEŞR-U MEMURLARIYIZ...
    BAYRAM SEYRAN, DOĞUM ÖLÜMDEMEDEN ÇALIŞMAK.
    NE CUMARTESİ PAZAR, NE DE BAYRAM...

HERKESE MUTLU BAYRAMLAR.