Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nedense Bazı Şeyler Değişmiyor..........

Müdavim Üye
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ASLI ECE Nickli Üyeden Alıntı
    <div>Forumla ilgili SGK VE VERGİ Mevzuatı konu başlıgı altında , askere gıdenlere selam , cocugu doganlara ısım , staj sorularının zorlugu ,kız ısteme , elemanıma ızın verıyım mı , nişanlım askerden ızne gelecek patrondan nasıl ızın alıyım vs... konularına anlam veremıyorum , cevap yazınca olmuyor yazmayınca olmuyorben çozemedım,</div>
    <div>Onlarıda paylaşalım ama bu platformda SGK ve VERGİ konusalım , sitede DİĞER konular bolumu var.Benim şikayetim budur. Sitedeki bir çok arkadaşımında benden yana bu konularda çok fazla tepki verdiğim için şikayeti oldugunu bılıyorum ,</div>
    <div>Fakat topluluk olmanın kuralları ne ıse ona uyulmasından yanayım, o zaman hersey daha guzel olacaktır.... </div>
    <div></div>
    Aslı hanım'a bu konuda katılıyorum.fazlaca da söylenecek pek birşey yok.diğer türlü zaten forumun hüznünü de sevincini de hep birlikte yaşayan forumdaşlarız burada.ancak her şey yerli yerinde olması koşuluyla..

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    türkiye'nin %60'ı aptaldır diyen yazar. sonrasında aldığı tepkilerden dolayı düzeltip %70'inin aptal olduğunu zikreden zat *
    aziznesin
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.