Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nedense Bazı Şeyler Değişmiyor..........

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    bence bizim use cd lerinde tıklamadan ilerlemek olmuyor. steye üye olanlar için bir yardım menüsü yapılsa, en çok lazım olacak eyleri orda slayt halinde gösterilse (melela konu açmak ve formu nasıl kullanacağına dair ksıa tanıtım) daha verimli olur.
    çünkü çou kişi konu nasıl açılır blmiyor
    vs
    vs
    vs
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    Düşünceler paylaşıldıkça güzeldir. Benim için güzel kadın boyalı ve süslü olan kadın değildir. Ben, Sayın Hadisat'a da, Sayın Aslı Hanım'a ve Sayın Murat Yılmaz'a da katılıyorum. Herkes bir düşüncesini ortaya koyabilmeli. Bu güzelliği paylaşabilmeli.

Bugün, internette bir sürü forum var. Zevk alarak yazdığım tekforum burası. Bu forumda herşey var. Eğer, bu çeşitlilik olmasaydı bu sitenin bir önemi de olmazdı.
    SMMM, Özcan Bayram

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun

arkadaşlar şimdiden hepinize hayırlı bayramlar
    bence de herkes sorabilmeli deikleri gibi bana basit gelen onun kafasında soru işareti oluşturabilir. ama cidden bir google de arama yapmadan bir bizim sitemizde konu araması yapmadan sormak doğru değil bence. çünkü konu daha önce açılmış ve cevabıda çok açık. daha sormanın manası ne???
    SMMM OSMAN ARSLAN

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    genel anlamda yapılan işler belirli sektöre görede değişen yönlerde olabilir,örneğin, sskda işe girişte şu olur,çıkışta şu olur,şu beyanname falan,bi döküm halinde ön bilgi şeklinde hiç bilmeyenlere bilgi bazında şeylerde olabilir. işe başlamada şu evraklar şunlarbunlar falan.genel bilgi bazında bilgileri toparlayıp ayrı biryerdede olabilir ama bunu yapmakta zaman emek,artık kim yaparsa. sonuçta bura bilgi paylaşma,soru cevap bölümüyse,herkesin bilgi düzeyi ve uğraştığı sektörler farklı olabilir,yeni başlamış olabilir,herkes yeni başladığı zamanları düşünsün,basit sorular soruyorlar diyede büyütmemek gerek,eğerki dalgasına,yada kötü bi niyette soruyorsa,ozaman haddini bildirmekten yanayım.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS

Müdavim Üye
    Nereden
    TARSUS
    Buranın bu kadar çok sık kullanılmasının teknik bir sebebi var çünkü anasayfada görünen ve daha çok insan tarafından takip edilen tek Forum SSK ve Vergi Mevzuatı diğerleri biraz dışlanmış gibi duruyor kalifiye insanlar pek uğramıyor bakıyorsunuz ki bazen son ileti göndereli bir gün olmuş belki anasayfada diğer forumlar içinde bir yer açılsa dediğiniz ayrım daha kolay olur

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    Alıntı koraygunca Nickli Üyeden Alıntı
    Buranın bu kadar çok sık kullanılmasının teknik bir sebebi var çünkü anasayfada görünen ve daha çok insan tarafından takip edilen tek Forum SSK ve Vergi Mevzuatı diğerleri biraz dışlanmış gibi duruyor kalifiye insanlar pek uğramıyor bakıyorsunuz ki bazen son ileti göndereli bir gün olmuş belki anasayfada diğer forumlar içinde bir yer açılsa dediğiniz ayrım daha kolay olur
    kalifiye insanlar uğramıyor demekle kastınız nedir?
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS

Ziyaretci

MERHABALAR,
    Gerçekten hemen her düzeyde meslektaşın katıldığı,kaliteli,güncel,sıcak bir forum.Bir muhasebecinin olmazsa olmazları bence merak,dikkat ve özveri.Merak ettiğimiz mesleki soruları bu sitede sorabiliyor,araştırıyoruz.Ama bunu daha çok lazım olduğunda yapıyoruz.Bazen aynı gün içerisinde farklı kişilerin aynı soruları sorduğuna tanık oluyorum.Sadece işimiz düştüğünde değil de gün içerisinde farklı soru-cevaplara, bizimde bilmemiz gerektiği düşüncesiyle göz atsak ve bildiğimizi sandıklarımıza yanıt yazsak biraz daha paylaşımcı oluruz diye düşünüyorum.Karşıdaki kişi zaman ayırıp sorumuza cevap verdiğinde yanıtı alıp hoştçakal birdahaki soruma kadar tavrı pek hoş olmasa gerek.O nedenle öğrenmek için merak,zaman ayırmak diyorum.
    Saygılarımla,

Müdavim Üye
    Nereden
    TARSUS
    Alıntı manowar Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı koraygunca Nickli Üyeden Alıntı
    kalifiye insanlar uğramıyor demekle kastınız nedir?
    bilgi ve tecrübe sahibi Mesleki deyimle ÜSTAD

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul
    sayın Murat Yılmaz sizin yazınızda demek istediğiniz kişi benim her halde ama el insaf diyorum başka birşey demiyorum,diğer arkadaşların çoğunun hemen hemen benimle aynı fikirde olması güzel o zaman sayın mustafa beyin yazısında dediği gibi gene bu formu daha düzeyli seviyeye getirmek elimizde diye düşünüyorum ve inşallah güzel çözüm önerileri gelir temennisi ile hayırlı akşamlar ve bereketli iftarlarlar ve hayırlı bayramlar diliyorum,kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Müdavim Üye
    Nereden
    Trabzon

Bence forumda daha önemli bir sorun, aynı gün içinde aynı durumla ilgili 5 konu başlığı açılabiliyor olması. Ben dahil üyelere konu açmadan arama yapılması gerektiği tatlı bir dille anlatılmalıdır. Mesela 2,3 gündür KDV uzarmı diye 4,5 başlık açıldı. Sorulması bişey değil bence psikolojik destek amaçlı soruluyor "hepimizin en önemli ihtiyacı durumuna geldi" Konuyu açmadan arama yapmayı alışkanlık haline getirmemiz gerekir.
    İbrahim Ethem KAPLAN