Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şubeler arası c/h karışması

Müdavim Üye
    3 adet satış mağzamız var online sisteme henüz geçemedik bazen diğer mağzalarımızın müşterileri bizim değer bir başka şubemizden mal alıyorlar bu durumda hesaplarda stoklarda karışıyor örneğin büyükçekmecenin carisini tuttuğu müşterisi gelmiş ikitelliden mal almış ikitellide malı sevk irsaliyesiyle büyükçekmeceye göndermiş gibi yapıyor ama sevk irseliyelerini kaybediyorlar hesaplardaki kargaşayı kurumsallaşma adına düzeltmemiz istendi muhasebe birimi olarak gene iş bize düştü tam yetkiyle donatıldık şükürler ola şimdi bu kargaşayı en akıllı ve mantıklı şekilde nasıl düzeltebiliriz eleman temin etmekde dahil çok teşekkürler

Müdavim Üye
    ÇIKAMADIM İŞİN İÇİNDEN

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA

HERKES KENDİ MALINI SATSIN
    GEREKİRSE HER ŞUBEYE AYRI CARİ AÇIN
    DEFTERLERİ AYRI TUTUYORSANIZ 393 İLE GEÇİŞLERİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.Edited by: Koray SÜGÜR
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet\'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    Alıntı Koray SÜGÜR Nickli Üyeden Alıntı

HERKES KENDİ MALINI SATSIN
    GEREKİRSE HER ŞUBEYE AYRI CARİ AÇIN
    DEFTERLERİ AYRI TUTUYORSANIZ 393 İLE GEÇİŞLERİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    MANİSA

YADA A ŞUBESİNİN MÜŞTERİSİ B ŞUBESİNDEN ALIŞ VERİŞ YAPACAKSA AŞUBESİ BŞUBESİNDEN ALACAKLI OLSUN. B ŞUBESİ MÜŞTERİDEN TAHSİL EDİNCE ÖDEMEYİ A ŞUBESİNE YAPABİLİR...
    Gittin şimdi bir mevsim değil,koca bir hayat girdi aramıza ,biliyorum ne sen dönebilirsin artık,ne de ben kapıyı açabilirim sana.