Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kredi kartlı satışlardaki tutarsızlıklar

Kıdemli Üye
    herkese kolay gelsin.
    vedop'dan alıp kdv beyannamelerine yazdığımız kredi kartlı satış tutarlarında farklar bulunmakta. şöyleki vedop'ta 2009/07 ayı kredi kartlı satış toplamı 300,00 tl gözükmekte idi ve kdv beyannamesinde de bu şekilde beyan edildi. Bugün vedop'tan 2009/07 ayı için tekrar kredi kartlı satış sorgulaması yaptığımda2009/07 ayı kredi kartlı satış toplamının 444,00 tl . olduğunu fark ettim. diğer aylara da baktığımda farklılıklar bulunmakta. yani bankalar sonradan değişiklik yapmış böyle bi durumla karşılaşan varmı acaba? bu kadar iş yoğunluğunda bi de düzeltme beyanlarıyla uğraşacağız anlaşılan.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Antalya
    Evet bankalar zaman zaman hatalı aktarma yapıyorlar size tavsiyem kendi doğrunuz neyse onu baz alın.kontrol etmeden vedop dakini yazarsanız sıkıntı yaşarsınız.
    \'\'SIRADAN İNSAN DEĞİL ARANAN İNSAN OL\'\'

Yeni Üye
    daha önce bizdede oldu aynı şey ay sonunda mesai saatinden sonra geçilen kredi kartları bir sonraki aya atıyorlar bunu sonra düzeltiyorlar biz düzeltme vermeden o ayki satışlarda gösterdik ve bi sorun çıkmadı.

Üye
    Nereden
    SMMM
    vedop tan derken beyannamenin onay ekranını söylüyorsunuz dimi
    başka bi yerden değil.....

Kıdemli Üye
    hayır beyanname onay ekranından bahsetmiyorum. müşterinin şifresiyle vedop'tan yapmış olduğum pos sorgulamasından bahsediyorum.