Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BDP

Ziyaretci
    bu arada benim bdp de mükellefler vergi noya göre değil t.c ye göre açılıyo.dediğiniz gibi yapıyorum not defteri olarak kayıt ettiği için bdp de versiyonunu değiştirdiğim beyanname görünmüyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Arkadaşım eskisi 7 nolu versiyon ile gönderin yazan iptal oluyor yenisini yapıyoruz inşallah adet olarak fazla değildir demekki önce bdp güncelledikten sonra beyannameleri oluşturmalıyız ama proğramcı geri kalmışsa xml de yapamıyoruz ya vermek için acele etmeyeceğiz yada elle gireceğiz başka seçenek şimdilik yok kolay gelsin.

Ziyaretci
    valla arkadaşım adet olarak fazla olduğu için çırpınıyorumya ben bikaçkez erken yapma hatasına düştüm versiyon değişince tüm beyannaleri tekrar yaptım o yüzden şimdi her ayın 1 olmadan beyanname yapmıyorum değişen varsa ona göre yapıyorum.biliyorsunuz muhtasarların versiyonu yine değişti 11 olarak vermiştik en son şimdi 12 istiyolar al sana iş bunlar zırt pırt versiyon değiştirip beni uyuz ediyolar başınızı ağrıttıysam özür anlaşılan tüm beyannamelri sıfırdan gireceğiz yine saygılar...

Kıdemli Üye
    SHALE BİLGİSAYARINA "MİCROSOFT FRONTPAGE" YÜKLE BİRDE ÖYLE DENE...FRONTPAGE PLMADIĞI İÇİN NOT DEFTERİ ŞEKLİNDE GELİYOR OLABİLİR...
    Bilgi,sınırı olmayan bir denizdir.Bilgi dileyense denizlere dalan bir dalgıçtır...Hz Mevlana

Ziyaretci
    ok tşk.

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    ilgili xml dosyası üzerinde sağ tuş tıklayın birlikte aç ,not defterini seçin.

&lt;beyanname kodVer="FORMBA_3</font>" xmlns:xsi="https://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:noNamespaceSchemaLocation="FORMBA_3</font>.xsd" &gt;
    kırmızı ile işaretli yer beyanname ismi ve versiyon numarası burayı kendinize göre düzeltip kayıt edin.

eğer sizde not defteri olarak gözüküyorsa muhtemelen bu tür belgeleri açarken bu proğramı kullan seçeneği işaretli kalmıştır dışı not defteri gibi gözüksede içeriği xml tarzındadır. eğerki xml tarzında değilse uzantısı değişmişse buna sağ tuş özelliklerden bakabilirsiniz. dosya uzantısını değiştirin.

Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Ziyaretci
    hüseyin bey çok teşekkür ederim sonunda başardım yine biraz uğraşacağım ama sıfırdan girmekten yinede iyidir saygılar...