Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BDP

Üye
    Nereden
    SMMM STAJYERİ
    ebeyandaeskiversiyondanyeni versiyona dönme olurmu hiç denemedim. Siz deneyin isterseniz.Ama yeni versiyondan eski versiyona dönme : ebeyan-beyannameler-mükellefin vergi nosu ile klasörü aç-beyanname üzerinde sağ tıkla-düzenle seç versiyon değiş satırında versiyonu değiştirebilirsiniz.

Ziyaretci

by şimşek sizin dedikleriniz gibi yapıyorum ama sağ tıklanmıyor tekrar tarif edermisiniz?

Üye
    Nereden
    SMMM STAJYERİ

ebeyandaeskiversiyondanyeni versiyona dönme olurmu hiç denemedim. Siz deneyin isterseniz.Ama yeni versiyondan eski versiyona dönme : ebyn C KLASÖRÜNDE ise ebyn klasörünü açsonra beyannameler klasörünü aç,hangi mükellefin beyannamesi ise ve daha önce kaydedilmişse omükellefin vergi nosu ile klasörü aç-beyanname üzerinde sağ tıkla-düzenle seç versiyon değiş satırında versiyonu değiştirebilirsiniz.

Ziyaretci
    düzenleyi seçtikten sonra not defterinde sayfa açıyor ve sizin dediğiniz gibi versiyon değiş satırını göremedim.

Müdavim Üye
    <?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-9"?>
    <beyanname kodVer=
    burayı kasdetti arkadaşımız sayın shalex

Üye
    Nereden
    SMMM STAJYERİ
    <?xml version="1.0" yandaki gibi versiyon 1.0 değerini değiştirin örenek <?xml version="2.0" yapın.

Üye
    Nereden
    SMMM STAJYERİ
    not defteri yazılan yere kadar doğru gelmişsiniz. kusura bakma yukaraıda eksik oldu yukarıdaki gibi örnek :<?xml version="2.0 yapınız.

Ziyaretci
    yapıyorum ama not defteri olarak kaydediyor

Ziyaretci
    benim bunu yapmam istememdeki sebep versiyon değişince önceden girdiğim bilgiler mesala mükellef bilgileri ve atıyorum muhtasardaki kodlar ve kesinti yapılan kişiler bunlar versiyon değişince sıfırdan beyanname girerken zaman kaybına yol açıyor ben bunun önüne geçmek için uğraşıyorum eğer oluyorsa

Üye
    Nereden
    SMMM STAJYERİ

versiyon değerini değiştirdikten sonra dosya seçeneğinden kaydet yapın. Daha sonra bdp den dosya aç seçeneğinden beyannameler mükellefin vergi nosu ile versiyonunu değiştirdiğiniz beyannameyi açın.