Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BDP

Ziyaretci
    MERHABA ARKADAŞLAR BDP PROGRAMINDA VERSİYONU DEĞİŞEN BEYANNALERİN ÜZERİNDEN YENİ VERSİYON OLARAK NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİZ.YANİ ATIYORUM 7,VERSİYONLA VERİLMİŞ BİR BEYANNAMENİN 8,VERSİYONLA VERİLMESİ GEREKİRSE 7.VERSİYONLA VERİLMİŞ OLAN BEYANNAMEYİ ÇAĞIRIP 8,VERSİYON OLARAK NASIL DEĞİŞTİREBİLİR SAYGILARIMLA.

Kıdemli Üye
    yeni versiyonda beyanname göndermek istiyorsanız gib.gov.tr den e beyan-gerekli proğramları tekrar kurun güncellenmiş olur.

Ziyaretci
    programın güncel halini indireceksiniz.

adresi : https://e-beyanname.mb-ggm.gov.tr/ebyn/download.html

Ziyaretci
    Programı güncelledikten sonra tekrar beyanı düzenleyip vereceksiniz.

Ziyaretci
    ARKADAŞLAR YANLIŞ ANLADINIZ SANIRIM YADA BENMİ ANLATAMADIM YOKSA TEKRAR GÜNCELLEYİP VERECEĞİMİ BENDE BİLİYORUM AMA ESKİ VERSİYONLA VERİLMİŞ BEYANNAMEYİ ÇAĞIRIP ONUN ÜSTÜNDEN VERSİYONU DEĞİŞTİRMEYİ SORUYORUM NASIL YAPILDIĞINI BİR KAÇ AY ÖNCE FORUMDA PAYLAŞILMIŞTI AMA ŞİMDİ ARADIM BULAMADIM.

Ziyaretci
    ESKİ VERSİYON ÜZERİNDEN VERİLEN BEYANNAMEYİ ÇAĞIRIP AYNI BEYANI YEİ VERİSİYONA AKTARAASSINZ. BEYANNAMEYİ YİNİDENYAPMANIZ GEREKİR.

Ziyaretci
    KISACASI BEYANNAME ÜZERİNDEN VERSİYON OLMAZ, VERSİYON ÜZERİNDEN BEYANNAME OLUR.

ATASÖZÜ GİBİ OLDU

Müdavim Üye
    Nereden
    Trabzon

Edited by: ie.kaplan

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    SMMM, Özcan Bayram

Ziyaretci
    forumda arkadaşın biri açıklamıştı nasıl yapıldığını siz olayı anlamadınız.yinede teşekkürler.