Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HIRSIZLIK UYARISI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Bizim meslekte, çat kapı müşterisi olmaz. İlk soracağınızsizi kimin tavsiye ettiğidir. Tavsiye eden yoksa veyatavsiye edeni tanımıyorsanız, kişiyi şüpheliler listesine alırız.
    Benzer biz olayı bende yaşamıştım. 2 kişi geldi. Birine iş yapacağını anlatırken diğeri gözü büronun içinde tarama faaliyetindeydi. Görüşme tabiki olumsuz geçer. Sizi mimlemişlerse mutlaka ziyaretinize geleceklerdir. Büro içinde kasanız varsa mutlaka kamufule ediniz. Gelen kişi, kasanın varlığını bilmemeli.
    Uyarı için teşekkürler. Bayram öncesi yedeklerimizi alalım.
    Saygılarımla,
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Ziyaretci
    Öncelikle uyarınız için teşekkürler.Özellikle stopaj ödemeleri veya yılsonlarında mükellefe gidip , muhasebeden geldiklerini söyleyip telaşla stopaj /vergi ödemesi için para isteyen insanların olduklarını gördüm.O nedenle mükellefleri de uyarmalıyız. Her nekadar vergillerini genellikle mükellefler ödesede bu hırsızlıklara kanan olabiliyor.Akla gelmeyecek taktikler uygulanabiliyor.
    Saygılarımla,

Moderatör
    Nereden
    Antalya

jakamoss007

hangi şehirde oldu bu olay?

Üye
    Nereden
    ANTALYA
    ARKADAŞLAR,

ÜZGÜNÜM AMA ANTALYA DA YAŞIYORUZ BU OLAYI.

DÜN KADİR GECESİ İDİ AMA MAALESEF KORKUDAN İFTARI BÜRODA AÇMAK ZORUNDA KALDANTALYA LI MESLEKTAŞLARIMIZI AYRICA UYARIYORUM.

KOLAY GELSİN HERKESE

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    2005 yılında 8 ay içinde 2 kere yaşadım hırsızlık olayını. Tüm pcleri almışlardı. Çok zor bir durum gerekli tedbirlerimizi almalıyız

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBE
    inşaallah hiçbir meslek mensubu arkadaşımızın başına bugünlerde böyle bişey gelmez.Yedekleri falan almak gerekir.tedbiri elden bırakmamak lazım.Herkese iyi çalışmalar.Hayırlı bayramlar olur inşaallah

Kıdemli Üye
    Nereden
    S.M.M.M
    uyarılar için teşekkür ederiz. bayram dönüşü kimsenin böyle kötü bir sürprizle karşılaşmamasını diliyorum.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    arkadaşlar,
    bayramdan önce tüm yedekleri alalım, ne olur ne olmaz

Kıdemli Üye
    Nereden
    smmm
    allah kimsenin başına vermesin...

Üye
    Nereden
    ÇANKIRI
    allah kimsenin başına vermesin, mutmaka yedekleri almalı , bu konuda galiba luca daha avantajlı pc ler gitse bile bilgilere bir şey olmuyor
    cankiri