Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MUHASEBECİLER ÇOK BİLMEZ...

Müdavim Üye
    Nereden
    Muğla
    bu adam ymm mi? müfettiş mi? gelirler başkontrolörü mü? bu adamla karşı karşıya gelmek isterdim. böyle insancıklarbir tekşey hakediyorlar kötek. saygılar çok şey bilmeyen arkadaşlar.
    insanlara paraya değer verdikleri gibi değer verenler onları çok çabuk harcarlar.(tonyali)

Üye
    Nereden
    Bursa
    Bu herif önce ne iş yaptığına karar versin. ne o öyle 1 milyoncular gibi, ne ararsan var.
    Denetmenlik, avukatlık, reklamcılık, bilişim, ............
    Biz bu işi neden sadece 900 milyoncuk gibi düşük bir ücrete yapıyoruz? Çünkü piyasada 50 tane kobi müşterimiz var. Üç beş tanesine sitende referans olarak yer verseydin de biz de yemiş gibi görünseydik. ÇAKAL

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    Hepinizin Kandili mübarek olsun..............!

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    Alıntı Sedat EROĞLU Nickli Üyeden Alıntı
    Emeğimize saygı göstermeyen bu adamlara sövmek farz olsa gerek.
    Sövmek; Dilin cilası , Ruhun yelpazesidir.
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet\'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Ziyaretci
    Alıntı naim Nickli Üyeden Alıntı
    Bu herif önce ne iş yaptığına karar versin. ne o öyle 1 milyoncular gibi, ne ararsan var.
    Biz bu işi neden sadece 900 milyoncuk gibi düşük bir ücrete yapıyoruz? Çünkü piyasada 50 tane kobi müşterimiz var. Üç beş tanesine sitende referans olarak yer verseydin de biz de yemiş gibi görünseydik. ÇAKAL
    Burası çukk diye oturmuş.

Ziyaretci
    Alıntı naim Nickli Üyeden Alıntı
    Bu çukk diye oturmuş

Müdavim Üye
    Nereden
    Gaziantep
    Mrb lar evet video yu ben de izledim.
    Fakat şunu merak etmekteyim ki bu tip adamların bu tip konuşmalarına kanıpta iş yaptıran varmı acaba. Adam Resmen Palavra atıyo bunu en cahil insan bile izlese güler yahu. )
    Cümlemizin Kadir Gecesi Mübarek olsun.
    Selamlar...

Cєηgίz Kıηαℓ

Müdavim Üye
    Sitenin iletişim bölümünde form var..Biraz önce tepkimi en şiddetli şekilde yazıp gönderdim..Mubarek gün günaha sokuyor densizler...
    20 sine kadar hayatı öğrenmeyenin,30 una kadar evlenmeyenin,40 ına kadar köşeyi dönmeyenin ve 50 sine kadar ölmeyenin bu dünyada işi zorrr...

Müdavim Üye
    Nereden
    Başkent

Neyleyim Ben SİYAH Deyince BEYAZ Demeyen Sevgiliyi!!!
    Hayatım SİMSİYAH..Hayallerim BEMBEYAZ!!!!

Kıdemli Üye

Adamda tam üçkağıtçı tipi varayda 900 tl istiyor küçük esnaftan küçük esnaf ayda 100 tl yi zor veriyor...sene sonu geldimi 25-50 tl artış yapmıyor mükellef...ayda 900 tl verirse küçük esnaf o zaman kriz filan hikaye..
    Bilgi,sınırı olmayan bir denizdir.Bilgi dileyense denizlere dalan bir dalgıçtır...Hz Mevlana