Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BAĞKUR FAZLA ÖDEME ....

Yeni Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    ONCELIKLE HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR HAYIRLI CALISMALAR ARKADASLAR. BENIM BIR MUKELLEFIM ISTEGE BAGLI BAGKUR SIGORTALISIYDI 01.09.2009 ITIBARI ILE SIGORTALILIGINI KAPATTI YALNIZ FAZLA PARA ODEDI VE SISTEMDE BAKTIGIMIZDA 221,16 TL FAZLA ÖDEMESİ GÖZÜKÜYOR BİZ BU PARAYI GERİ ALABİLİRMİYİZ ALMAK GİBİ Bİ HAKKIMIZ SÖZ KONUSUYSA NAIL OLUR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TESEKKURLER SAYGILAR...

Kıdemli Üye
    Nereden
    izmir

yaklaşık 2 ay önce bahsettiğiniz konuya benzer durumla alakalı bende bağkura fazla ödemenin iadesi ile alakalı dilekçe verdim ama hala bir sonuç çıkmadı. Dilekçe verdiğimiz kişi emeklilik dilekçesini verirken fazla ödeme yaptırılmış iade edilmesi lazım ama hala ses seda yok

Üye
    Nereden
    İstanbul

MERHABA AYNI KONU DEPĞİL AMA ÇOK BENZEN BİR DURUM BİLİYORUM NORMAL BAĞKURLU MÜKELLEFİM İSYERİNİ KAPATMIŞ VE BAĞKURUDA DOĞAL OLARAK KAPANMIŞTI YAKLAŞIK 275 TL FALZA ÖDEMESİ VARDI BAĞKUR DAN YAZI GELDİ FAZLA ÖDEMENİZ VAR GELİN ALIN BAĞKURA GİTTİM SGK YÖNLENDİRDİ ÇOK RAHAT FAZLA ÖDEMESİNİ GERİ ALDI AYNI DURUM SİZİN İÇİNDE GEÇERLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
    Serkan AYDIN