Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MUHASEBE BUROSU ÜNVANI

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    Belgeyi aldığımızda bu konuyu düşünürüz. Çoğu gitti azı kaldı.
    SMMM, Özcan Bayram

Kıdemli Üye
    Nereden
    izmir
    şöyle sorayım. arkadaşın soyadı kaptıkaçtı tabelasının

S.M.M.M ........ KAPTIKAÇTI olmasını istemiyor. ama siz diyorsunuz ki ...... Muhasebe Bürosundaki isim sıfattır ve yasaktır. benim araştırmalarımda ben sizinle aynı sonuca varamadım. birde odaya sormak lazım tabi

Moderatör
    Nereden
    SMMM

Evet haklısınız arastırmak gerek ,odayla gorusun bakalım ne yorum beyan edecekler.
    Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Bildiğim kadarıyla eskilerden bu tür uygulamalar YİĞİT MUHASEBE BÜROSU gibi ünvanlar (şirket hariç) yapılıyormuş.
    Ama şimdi yukarıda da değinildiği gibi kişi tabelasında ve kartvizitinde kendi adını soyadını (şahıslarda) yazmak zorundadır.
    Onun haricinde yazılanlar doğru değildir. Hatadır. Yapanlar varsa acilen düzeltmeleri gerekir.
    Belgesi olmadan ortalıklarda dolaşan sözde muhasebeciler var. O tarzda olan kişilerinbaşvurduğu yol olabilir bu yöntem.
    Mezardakilerin hesabını veremedikleri dünya malları için insanların birbirlerini yedikleri tezini düşündükçe ürperiyorum

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar kartvizit ve tabelada ünvan kullanılması yasak. bizim başımıza geldi odadan gelip uyardılar bizde kartvizit ve tabelayı değiştirdik haliyle istanbulda uygulama böyle bilginiz olsun.. kolay gelsin..

Kıdemli Üye
    Nereden
    izmir
    Alıntı İSMAİL DEMİR Nickli Üyeden Alıntı
    Bildiğim kadarıyla eskilerden bu tür uygulamalar YİĞİT MUHASEBE BÜROSU gibi ünvanlar (şirket hariç) yapılıyormuş.
    Ama şimdi yukarıda da değinildiği gibi kişi tabelasında ve kartvizitinde kendi adını soyadını (şahıslarda) yazmak zorundadır.
    Onun haricinde yazılanlar doğru değildir. Hatadır. Yapanlar varsa acilen düzeltmeleri gerekir.
    Belgesi olmadan ortalıklarda dolaşan sözde muhasebeciler var. O tarzda olan kişilerinbaşvurduğu yol olabilir bu yöntem.
    Keşke tüm belgesi olmayıp da muhasebecilik yapanlar böyle tabela assalar. hepsi birgünde tespit edilir )

Kıdemli Üye
    Nereden
    izmir
    ben izmir de gördüm smmm lerin tabela ünvanı ve kartvizitlerinde böyle şeyler ama ne kadar yasal onu çözemedim, incelediğimde de yasak gibi gelmedi açıkçası

Kıdemli Üye
    Nereden
    izmir

bu arada forumda 3,5 yıllık üyeliğimde 100 mesajı tamamlamış ve kıdemli üye olmuşum şimdi dikkatimi çekti

Kıdemli Üye

Ziyaretci
    Ben izmir de her boy ve ebatta levha görüyorum, ve hatta bazılarının rengi bile değişik.Buda şunu gösteriyor ki denetim neredeyse sıfır denilecek kadar az.İsteyen istediği levhayı asıyor.Allahtan izmir belediyesi bu son yıllarda bu konuda tutucu davranıyorda biraz daha çevre ona göre düzenleniyor.Bu arada sayın ergin, 3 yılda 100 mesaj yazarak performansınız çok düşük, bakın bazı arkadaşlara 3 ayda 500 den fazla mesaj yazmış.