Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ŞİRKET ORTAĞI

Müdavim Üye
    Nereden
    TÜRKİYE
    ARKADAŞLAR Bİ SORUM VAR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM. BİZİM Bİ ŞİRKET ORTAĞI HİSSESİNİ 6 YAŞINDAKİ OĞLUNA DEVRETMEK İSTİYOO NE YAPMAMIZ LAZIM.
    BENCE NOTERDEN BABASINA VEKALET VERİLMESİMİ GEREKİYO.
    YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.
    SAYGILAR ŞİMDİDEN T.EDERİM.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Mahkeme tarafından çocuğa vasiy tayin edilmesi gerekirdiye düşünüyorum.Vasiy atanacak kimse de annesi olabilir ama bu konuyu bir hukukçuya danışmak daha iyi olur kanısındayım.Gerçi bir hukukçuya danışmak düt(danışmak-ücrete-tabi)der....Ama mali müşavire geldi mi sıra saatlerce şöyle olsa nasıl olur böyle olsa nasıl olur

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı AL4 Nickli Üyeden Alıntı
    Mahkeme tarafından çocuğa vasiy tayin edilmesi gerekir*diye düşünüyorum.Vasiy atanacak kimse de annesi olabilir ama bu konuyu bir hukukçuya danışmak daha iyi olur kanısındayım.Gerçi bir hukukçuya danışmak düt(danışmak-ücrete-tabi)der....Ama mali müşavire geldi mi sıra saatlerce şöyle olsa nasıl olur böyle olsa nasıl olur
    Çok güzel bir konuya DÜT'letmişsiniz. Tebrikler....

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Üye
    Nereden
    Turkey
    Mahkeme tarafından çocuğa vasiy tayin edilmesi gerekirdiye düşünüyorum.Vasiy atanacak kimse de annesi olabilir ama bu konuyu bir hukukçuya danışmak daha iyi olur kanısındayım.Gerçi bir hukukçuya danışmak düt(danışmak-ücrete-tabi)der....Ama mali müşavire geldi mi sıra saatlerce şöyle olsa nasıl olur böyle olsa nasıl olur
    Evet bende katılıyorum. Bir vasiy tayin edilmesi gerek. Tayin edilecek vasiy aynı şirkette hissesi olması lazım. Mesele Anne ve Baba ikisin üstüne ise şirket birde oğluna hisse devri olacaksa o zaman Anne ve Baba vasiy olamaz diye biliyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Düt'ü de bir avukatlık bürosunun kapısında görmüştüm....İsim tabelasının altına ilave edilmişti

Müdavim Üye
    Nereden
    TÜRKİYE
    ARKADAŞLAR ŞİRKET BABASINI VE DİĞER ORTAĞIN HİSSESİ 6 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA DEVREDİLECEK
    MAHKEME VASİY Mİ ATICAK YİNE

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı abidin58 Nickli Üyeden Alıntı
    ARKADAŞLAR ŞİRKET BABASINI VE DİĞER ORTAĞIN HİSSESİ 6 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA DEVREDİLECEK
    <div>*MAHKEME VASİY Mİ ATICAK YİNE</div>
    Evet.
    Mahkemeden vasi tayin edilmesini isteyecekler.
    Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    YA BEN BU DÜT E TAKILDIM ŞİMDİ

E DÜT MUHASBECİLERDEDE VAR.

NE YANİ ŞİMDİ AVUKATLARIN SÖZLERİ DEĞERLİDE MUHASEBECİLERİNKİ DEĞERSİNZ Mİ YAAAAAAAAAAA

OLMAZKİ BÖYLEDE
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Veli Bey;o kadar eski olmasam da bu camianın için de, hiç danışmanlık ücreti adı altında fikir beyan edip de para kazanan bir meslekdaşı ne duydum ne gördüm varsa şayet(Süreklilik arz eden hizmetler dışında)ellerinden öpeyim kendisinin

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    Veli Bey;o kadar eski olmasam da bu camianın için de, hiç danışmanlık ücreti adı altında fikir beyan edip de para kazanan bir meslekdaşı ne duydum ne gördüm varsa şayet(Süreklilik arz eden hizmetler dışında)ellerinden öpeyim kendisinin
    HAKLISIN
    HATIRLIYORUM. SANIRIM SENE 1998-99 YILLARI İDİ.
    ODALARCA DAĞITILDI.
    BİRDE ÇÖYLE YAZILDI ÜZERİNE

DANIŞMANLIK ÜCRETE TABİDİR...
    BÜRODA = 1 LİRA
    BÜRO DIŞINDA 1,5 LİRA DİYE.

O ZAMANLAR DEDİM BU MELEĞE KALİTE GELMEYE BAŞLADI DİYE .
    HALA GELECEK AMA.
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.