Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bayram Tatilinden dolayı uzama olurmu?

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    mrb daha erken ama bazı mükelelflerde gecikmeler olduğu için bayram burnumuzdan gelmesin diye soruyorum. Hfataya bayram. Birçok arkadaşımız bayram yapamayacak ama hayırlısı...26 eylül cumartesiye geliyor ödemeyle ilişkilendirirlerse 28 eylül pzartesiye denk geliyor

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    İŞ HİÇBİRZAMAN BİTMEZ. BÜYÜK KONUŞMAYAYIM AMA BAYRAMDA FİLAN HAYATTA ÇALIŞMAM. İŞ BEKLESİN. HEM DÜZENLİ ÇALIŞILIRSA VE HAKKIYLA DEFTER TUTULURSA İŞ ZAMANINDA YETİŞİR. HE LE Kİ BU AY GEÇİCİ YOK MUHTASAR YOK. SGK VE KDV VAR. BENİMKİLERİN ÇOĞU BİTTİ BİLE.
    BANA İYİ BAYRAMLAR OZAMAN.

UZAMAM İHTİMALİ BENCE ÇOK DÜŞÜK.
    Mali Müşavir

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    bende zirveyi kullanıyorum isminizden anladığım kadarıyla.
    Zirve işleri kolaylaştırıyor ancak işin içinde insan faktörü olunca işler değişiyor...

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    YOK BİZİM OFİSİN İSMİ ZİRVE.

PROGRAM OLARAK ORKA KULLANIYORUZ Kİ ÜSTÜNE TANIMAM.
    BEYANI KENDİSİ, SGK YI KENDİSİ, BA-BS Yİ KENDİSİ, GEÇİCİ MUHTASAR, KURUMLARI KENDİSİ, İŞKURU KENDİSİ GÖNDERİYOR. DAHA NE YAPSIN YAHU.
    ARTIK BANKA EKSTREİLERİNİ DE OTOMATİK İŞLEYECEKMİŞ.
    Mali Müşavir

Kıdemli Üye
    Nereden
    Zonguldak
    ohhh o zaman size pek iş yükü düşmüyor desenize sadece kontrol evrak girişi :9
    muhasebecilikte belge değil BİLGİ sahibi olmak daha önemlidir...

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey

ali bey programınız otomatik gönderiyor ya, hata çıkıyormu veya çok ceza geliyormu desem

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı YELİZ CEYHUN Nickli Üyeden Alıntı

ali bey programınız otomatik gönderiyor ya, hata çıkıyormu veya çok ceza geliyormu desem

Yeliz hanım , program gönderiyor derken bizden habersiz kendi kendine hazılayıp göndermiyor.Yine hazırlamalar bizim kontrolümüzde olup , kısa sürede hazılanan evrakları kontrol edip , hazılan xml leri gönderiyoruz.Programlarımız ilgili sitelere bağlanıp şifreleri otomatik dolurmakta ve hazır olan xml leri upload etmektedir.(Ben Zirve kullnıyorum belirtmiş olayım)
    SMMM Ümit YÜKSEL (Eski Hızlı ve Aktif Üye)

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Zirvede banka extre olayı var zaten
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli meslektaşlar:

Artık şu beyanname uzama uzamama mevzuunun kafalarımızdan silinmesi gerekiyor. Çünkü her durumda devlet bizlerin karşısında, bizleri kendi elemanları olarak görüyor.

Ayrıca olay ortada; bildirimlerin süresi kanunenbelli, hangi şartlarda uzayacağıda belli. Artık bu durumu kabullenin ve buna göre işlerinizi müşteri durumunuzu ayarlayın. Az iş çok para devri kapanalı yıllar oldu.

Geliri arttırmak için müşteri sayısını değil verilen hizmetlerin kalitesini arttırmak ve şeklinde bazı değişiklikler şart.Sadece muhasebe değil müşterilerin ekonomik hareketlerine dolayısıyla tüm yaşantılarına direkt etki edecek çalışmalara ağırlık vermek gerek. Artık gerçek anlamda müşavirlik ve denetimyapmamız, müşterilerimizin bizsiz veyta bizden ayrı işlemler yapabilmelerinin önüne geçmemiz lazım.

Bu meslekte bayram yılbaşı tatil matil doğum düğün hastalık izin vesaire yok! Sadece ölüm var; o da ölen "siz" iseniz...
    .

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Bu meslekte bayram yılbaşı tatil matil doğum düğün hastalık izin vesaire yok! Sadece ölüm var; o da ölen "siz" iseniz...

Tüylerim diken diken oldu okurken.. Ne yapmışsınız böyle..
    Yol yakınken vazgeçiyorum meslekten
    Şimdi Bıraktığım Boşluklardan Birindeyim Belkide...Kimsenin Doğrusunu Götürmedim.Kimsenin Yanlışı Olmadım... YETMEZMİ..?