Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KONYA DA DEPREM!

Müdavim Üye
    Nereden
    ZONGULDAK
    HERKESE GEÇMİŞ OLSUN
    s.gunaydin

Üye
    Nereden
    Kocaeli

Geçmiş olsun konya da yaşayan herkesin allah yardımcısı olsun. Umarım bu kadar la kalır .
    ayfer41

Ziyaretci

Hüseyin Bey'e ve Konya halkına geçmiş olsun.

Müdavim Üye
    ALLAH Razı olsun arkadaşlar düşünmeniz yeterli. Ama ben ortada panik yapacak birşey görmüyorum. Çünkü dün konyada yaşananlar tamamen insanların kendinden kaynaklanıyor. Deprem oldu diye herkes telefonlara sarıldı, araçlarla sanki zafer turları atar gibi merkezde gezmeler (gezmek diyorum çünkü sabit durmuyorlar) daha sonra ambulas, medaş görevlilerine bile yol vermiyorlar. Diceksiniz ki sen nerde gördün demekki sende çıkmışsın dışarıya hayır benim evim caddenin üzerinde onundan ben balkondan izledim. KISACASI ÖLÜM GELECEK OLDUKTAN SONRA ÇÖLDE BİLE DEPREM OLUR YER YARILIR İÇİNE DÜŞERSİN YİNE ÖLÜRSÜN. KADER DİYECEKSİNİZ AMA ELİNİZDEN GELENİDE YAPIN TABİKİ. Lütfen arkadaşlar deprem, sel, doğal afet zamanlarında yetkililere işlerini daha kolay yapabilmeleri açısından yardımcı olunuz.

Edited by: ahmetkonya
    Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım sonra tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    Alıntı SMMMKT Nickli Üyeden Alıntı

Hüseyin bey ve tüm konya halkına geçmiş olsun.Hepsi bu kadar olsun.
    hepsi bu kadar olsun.
    SMMM OSMAN ARSLAN

Kıdemli Üye

Geçmiş olsun. Allah can ve mal kaybı vermesin inşaallahhh
    Sevdamızın adı berrak sonu toprak dönen alçak olsun

Müdavim Üye
    Nereden
    MANİSA

Geçmiş olsun...
    Gittin şimdi bir mevsim değil,koca bir hayat girdi aramıza ,biliyorum ne sen dönebilirsin artık,ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    TÜM KONYA HALKIMIZA GEÇMİŞ OLSUN. NASIL BİR DUYGU OLDUĞUNU YAŞAYAN BİLİR. ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN. BİRKAÇ GÜN PSİKOLOJİK ETKİSİ OLUR.
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.

Müdavim Üye
    <TABLE>
    <T>
    <TR>
    <TD>
    Tüm Konyalıların ve Konya da ikamet eden vatandaşların Mübarek Ramazan ı şerif ayında yaşamış oldukları depremden dolayı ortaya çıkan hüzün ve telaşı büyük bir ızdırapla hem yaşamış hemde paylaşmış bulunmaktayız.

Cenab-ı Allah bizi ve tüm insanlığı muhafaza buyursun ve bizleri bu tür afetlerle imtihan etmesin ve dahi her türlü uyanışımızı Rahim ismiyle nasip etsin.Amin

Hayırlı ve afiyetli Ramazanlar niyazıyla tam dua zamanı diyerek.</TD></TR>

< =AttachmentDownload id=download marginWidth=0 Spacing=0 marginHeight=0 Border=0 scrolling=no>

</T></TABLE>
    Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım sonra tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Herkese geçmiş olsun.