Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: işçi çıkış hatası

Kıdemli Üye
    Nereden
    Adana
    hayırlı ramazanlar

ssk işçi çıkışla alakalı görüşlerinize alacağım

haziran ayında internetten çıkışını verdiğimiz bir personel var
    aynı personele e bildirgede çıkış bildirmemişiz
    yani hala bizde çalışıyor gözüküyor (ssk şahıs içmal dökümünden bakıldığında)
    bu şekilde bir sıkıntı yaşayan meslektaşımız oldu ise bilgilerini bizimle paylaşırsa
    sevinirim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Mali Müşavir
    SGK İl Müdürlüğü'ne bir dilekçe yazarak konuyu açıklayın. E-Bildirge sisteminde işçinin çıkışının sehven verilmediğini çıkş tarihini ve çıkışsebebini belirtin. Dilekçenin ekine de haziran ayında verdiğiniz İşten Çıkış Bildirgesini ekleyin sistemden düzeltilecektir.( SSK Gün ve Prim Tutarında Herhangi bir değişiklik olmaması lazım)
    Bugün Neyin Son Günü??

Kıdemli Üye
    Nereden
    FATSA

AYNI DURUMU BENDE YAŞADIM. İŞÇİ ÇIKIŞINI VERDİM. AMA (7 AY) E BİLDİRGEDE ÇIKIŞ VERMEDİM. SSK DİLEKÇE VERDİM. VE ÇIKIŞI İPTAL ETTİRDİM. 8 AYA ÇIKIŞ VERDİM.

Ziyaretci
    bende aynı durumu yaşadım ancak ssk dilekçeyi kabul etmedi.ek bildirge vermem gerekiyormuş.ayrıca ek-2 fotokopspni istedi.benim önce 7.ay prim bildirgesini tamamen iptal edip çıkışı unutulan kişinin çıkış tarihini yazarak prim bildirgesini aynen vermelimiyim?ilk defa başıma geldi.yanlış yapmak istemiyorum.

Yeni Üye

01/8/2009 işçinin çıkışını sehven yaptık ssk ya dilekçe yazdık. daha sonra 31/08/2009 işten çıkışını yaptık ve aylık bildirgedede 31/08/2009 olarak beyan ettik. herhangi bir sorun olurmu acaba ?

Yeni Üye
    10 günlük süre geçtiğinden işten çıkışın iptalini yapamadım