Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MUHASEBECİ OLMASAYDINIZ HANGİ MESLEĞİ SEÇERDİNİZ

Yeni Üye
    iyiki muhasebecisiniz o zaman...

Moderatör
    Nereden
    SMMM
    Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.

Üye
    Nereden
    S.M.M.M.
    arkadaşlar Ben çobanlıkdan, çiftçilikden, geldim, mütahitlik, taşoronluk, ve stajım zamanında işçilikde yaptım, idealimdeki meslek Avukatlıkdıavukat arkadaşlarım varşimdi hepsini değerlendiriyorum. ve mesleğimi seviyorum, (her işin kendine özgü zorlukları ancak içine girince görebiliyorsun)
    Başarılı İnsanın Bir Proğramı
    Başarısız İnsanın Bir Mazereti vardır
    Hiç Bir Mazeret Başarının Yerini Tutmaz

Yeni Üye

HER HALDE NAYLON FATURACI OLURDUM : ) ÜLKEMEİZDE ŞEREFİ İLE ÇALIŞANLAR PEK TUTULMUYOR DA ; ) HASPİNALLAH YAW ŞAKASI BİLE KÖTÜ.ALLAH CC GÖSTERMESİN.DOĞRULUKTAN ZARAR GELİR Mİ TÖVBE TÖVBE.

Ziyaretci
    Fıkra vardır ya;
    Muhasebeci ölünce sorarlar; Muhasebeci olmasaydın ne olurdun?
    Cevap: İmam olurdum
    Soru: Neden
    Cevap: Mevzuat hiç değişmiyor ondan

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Muhasebeci olmasaydım finansmancı olurdum depocu olurdum iş takipci olurdum satın almacı olurdum pazarlamacı olurdum doğru ya zaten biz bunların hepsiyiz o zaman yine muhasebeci olurdum....
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Ziyaretci
    özel time girerdim hep hayalimdir.jandarma komondo olarak.

Moderatör
    Nereden
    Yakutiye
    Motorsiklet yarışçısı olmak isterdim.Zaten ben mali müşavir değilim yani önümde çok alternatifim var.
    Tavsiyelere açığım valla biraz hırslı birisiyim yani mm aksilik olmazsa inşallah kesin olurum.

Hırs dediysem mesleki anlamda değil kendini yetiştirme anlamında zaten çalıştığım büroda buna müsait olunca kaçınılmaz oluyor.Hırs denilince yalan olmasın benim de aklıma başkalarına ait olan deftere göz diken, piyasayı allak bullak eden, karaktersiz, gözünü dünya malından başkası görmeyen,kibirli insanlar aklıma geliyor.
    Neyse ki hırsında anlamını açmayı (genişletmeyi) geliştirecek açılımda bulundum.

Hayal kurmak kumardır.
    kurmamak da...
    İlkinde kaybetme şansın vardır...
    İkincisinde kazanma şansın yoktur.

Moderatör
    Nereden
    Yakutiye
    Bu arada ralli pilotu olmayı da uzun süre kafamda kurcaladım malesef aileden gelen kimse bu işte olmadığı ve imkânlarımın çok kısıtlı olması bakımından hobilerime ekledim.Kısmet eğlencesine olabilir.Go-kart araç sürücüsünün havası gibi dıkşınnnnnnnnnn.

Hayal kurmak kumardır.
    kurmamak da...
    İlkinde kaybetme şansın vardır...
    İkincisinde kazanma şansın yoktur.

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ben mesleğimi hep sevdim, çok zorlandığımda hobi olarak resim yapmaya başladım 2002 yılında, stres atmak için. 150'nin üzerinde resim yaptım, kişisel ve karma sergiye katıldım. Yarı profesyonel bir ressamım ve aktif S.M.M.M.'yim. Gerçek olan şudur ki; biz her mesleği yapabilme kapasitesine sahibiz. Tek sorun, fazla uzun yaşayamıyoruz
    Sorunların çözümü için iki şey gerekir.. 1- Empati.. 2-Bunu yapmayı istemek..