Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yahya Arıkan ve siyaset

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Sayın oda başkanımız anlaşılmaz bir biçimde Dogan grubuna kesilen ceza için Vatan gazetesine açıklamalarda bulunmuş yarım sayfa ve bu uygulanan ceza hukuki degildir tamamen hükümet bitirmeye yönelik yapmıştır diye.Benim anlamadıgım şey inceleme raporlarını görmeden nasıl böyle bir kanaate varıyor anlamadım.Siyaset le ilgilenecegine mesleki sorunlarla ilgilense daha iyi olacak.Türmob başkanımız siyasetin ortasında İsmmmo nun başkanı aynı şekilde siyasetin içinde.Görevlerini suistimal ediyorlar bunu anlamak mümkün degil.
    Allah\'a dayan, sa\'ye sarıl, hikmete ram ol. Yol varsa budur! Bilmiyorum başka çıkar yol!

Mehmet Akif Ersoy

Kıdemli Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    sayın medeni o kadar güzel ve özel cümleler kullanmışsınızki şaşırdım. Kızgınlığınızı bile dile getirememişsiniz. Bu arada sayın Arıkan'ın anamuhalefet yanlısı olduğunu ve hükümete minnet etmemek adına bizelere ve mesleğe sahip çıkmadığını, mesbir'e başkanlığı kaptırmamak için de bu sene oda başkanı olduğunu ve seçimlerde vekillikten mecburi gonülsüz vazgeçirildiğiniBİLMEYEN YOKTUR !

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

Herşeye rağmen değerli Başkanımız mesleği bir noktadan almış ve taki bu zamana kadar büyük bir cefakarlık örneği göstererek bizlere sahip çıkmaya çalışmıştır, malesef bizim mesleğimiz her zaman siyasetle iç içe bunu bizler yani Çağdaş Muhasebeciler olarak istemiyoruz ama Türkiye'nin de gerçeği Siyasete girmedende yol kat edemiyorsunuz..Örnek vermeye gerek yok...Örneklere çok.. Hem ofis hem ticaret hem belediye meclis üyeliği hem belediye başkan vekilliği saymakla bitmez...

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ben bir meslek mensubu olarak açıkça meslek grubu başkanlarının bizi temsil eden kişilerin başkan olarak siyasi açıklamalar yaparak belli bir gurubu,siyasi düşünceyi,bir ideolojiyi benimsemesine ve buna yönelik açıklamalar yapmalarınakarşıyım.Açıklama yapıyorsanız meslek mensubu veya vatandaş olarak yapabilirle ama Başkan olarak Asla yapılmamalı.
    Allah\'a dayan, sa\'ye sarıl, hikmete ram ol. Yol varsa budur! Bilmiyorum başka çıkar yol!

Mehmet Akif Ersoy

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    türmob başkanının dsp genel başkanı olduğunu göz önüne aldığımızda
    bu durum normal bile değerlendirelebilir
    Hesabı sağlam olanın muhasebeden korkusu olmaz.

Müdavim Üye
    kimin umumrunda mesleki sorunlar...
    SMMM

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    İlçemizde, iktidardaki partinin ilçe başkanı YMM, muhalefet partisinin ilçe başkanı SMMM'dir. Biz boş yere yırtınıyoruz. Onların umurunda bile değil.
    SMMM, Özcan Bayram