Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ne tür raporlama yapabilirim

Kıdemli Üye
    Nereden
    ANKARA

Bende çok dosya kullanıyprum.Göderirseniz sevinirim.
    mtanalp@gmail.com

Kıdemli Üye
    Nereden
    istanbul
    rica etsem banada gönderirmisiniz .

kbrb.bulut@gmail.com

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ
    hocam baya isteyen olmuş ama bende onların içine katlyrm mümkünse banada atabilirmisiniz isagul06@hotmail.com

Yeni Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    kardeşim bana da gönderirmisin..! bende de var bı cook mali analiz yapabilicegım tablolar karşılaştırmak ıstıyorum..!

Yeni Üye

Bahsi geçen exel raporlarını bana da gönderirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim
    kazimozkaya@ttmail.com

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    Alıntı tarikkara Nickli Üyeden Alıntı
    kardeşim bana da gönderirmisin..! bende de var bı cook mali analiz yapabilicegım tablolar karşılaştırmak ıstıyorum..!
    ücretsiz proğramlara bakabilriisniz bunun için
    orda hazır raporlar mevcuttur

Müdavim Üye

Satışları, alışları, giderleriönce şubelere, sonra türüne göreayrı ayrı hesaplayabilir, Cari hesapları 320/120'in altında aylık ödemeler halinde düzenleyebilir,Banka kredilerini de aylık taksitler halinde kaydedebilirsiniz.

Excell'de grafikler yardımıyla şekilli şemalı güzel raporlar oluşturabilirsiniz. Şubelerin aylık satış çizelgeleri gibi.. Patronlar içerikten çok sunuma özen gösterirler, önlerine etraflıca hazırlanmış bir gelir-gider tablosu, mizan, bilançokoyarsanız pek anlamazlar ama excell'de hazırlanmış (ve mümkünse cafcaflı renkleri olan) bir grafik koyduğunuzda uluslararası bir şirketin patronuymuş gibi sanarlar. Sunum esnasında giyim kuşamınız, diksiyonunuz düzgünse ve bir de anlayabilecekleri (hepsini anlamaları da gerekmez) bir iki şey de söyleyebilirseniz en baba heyecanı yaşatmış olursunuz

Kolay gelsin.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Sayın aday, Bİr Holding firmasında çalışmaktayım ve benim uzmanlık alanım raporlama-sistem kurma - maliyet sistemlerinin oluşturulması-bütçeleme-denetim yani bu konularda uygulamalı olarak tecrübe sahibiyim eğer benimle irtibata geçereseniz size gerekli yardımlarda bulunmaya çalışırım.. k_kocuk@hotmail.com
    Kuracağınız sistemin aynısını şuan bir firmaya kuruyorum bu firmanında 5 üretim yeri 6 deposu 1 satış ofisi bulunmakta kurduğum sistemle tüm yerleri kontrol altına almaktayım...

Ziyaretci
    furkanyasar@mynet.com
    banada yollarsanız