Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ** SEL FELAKETİ **

Yeni Üye

sel felaketinde hayatını kaybedenleri allah rahmet ettsin mekanları cennet olsun

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    Sel felaketinde hayatını kaybedenlere allah rahmet eylesin, evlerini eşyalarını kaybedenlere Allah yardımcı olsun. VEEEEE Bu mübarek ayda böyle bir felaket sonrası insanlığını unutup felaketi fırsata çeviren yağmacıları ve talancıları ALLAH ıslah etsin. Yazık insalık ölmedi diyoruz ama bence ölmese de komada
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    Sel felaketinde hayatlarını kaybedenlere Allah rahmet eylesin. Yakınlarına Allah sabırlar versin. Güneydoğu'da şehit düşen kardeşlerimize Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Yakınlarına Allah sabırlar versin. Sel felaketi nedeniyle işini, malını ve mülkünü kaybeden ve zarara uğrayan vatandaşlarınıza Allah yardım etsin.

Üzülmemek elde değil... Yüreğim yanıyor. Bir yandan yerel iradeye kızıyorum. Bir yandan siyasi iradeye. Allah'ın takdirine sözüm yok. Çaresizliğime yanıyorum.

Allah sonumuzu hayır etsin diyorum sadece, ürkek ve çaresizce...

SMMM, Özcan Bayram

Kıdemli Üye
    Allah CC.ölenlere rahmet ailelerine sabırlar versin..."suda boğulan şehit mertebesindedir"hadisi şerif.
    Bilgi,sınırı olmayan bir denizdir.Bilgi dileyense denizlere dalan bir dalgıçtır...Hz Mevlana

Üye
    Nereden
    ORDU

Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.Yakınlarına Rabbim sabır versin.Bir kez daha içimiz yandı.İnşallah yaşadığımızson acımız olur.

Müdavim Üye
    Nereden
    Karaman

Sel felaketinde Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.Yakınlarına Rabbim sabır versin.Bir kez daha içimiz yandı.İnşallah yaşadığımızson acımız olur.
    Saygılarımla,
    SMMM Mustafa KUTLU

Üye
    Nereden
    KAYSERİ

Allah rahmet eylesin.

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    Bu kadar mıyız? Hrant öldürüldüğünde ermeni, papaz öldürüldüğünde hristiyanoldular, mehmetler, ahmetlerveya aliler giderken neden mehmetcik olmuyorlar? Neden kör, sağır ve dilsizler... Ben dün mehmetçik idim, bugünde mehmetçiğim, yarında mehmetçik olacağım, bunun ötesi yok...

Yarabbim, uğrunda ne güneşler batıyor....
    SMMM, Özcan Bayram

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaşanan Felaket sonucu yaşamını yitiren ve yaralı olan tüm kardeşlerimize Allah'tan rahmet ve Şifalardilerim Mekanları Cennet olsun.Sayın YMM Hüsnü Birinci üstadımız (Abimize) de allah rahmet eylesin tüm ailesine Allah sabır versin.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Amin cümlesine inşallah...
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç