Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eksin gün sebebi

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    YANİ SADECE ÇALIŞTIĞI GÜNÜ X OLARAK İŞARETLİYORSUNUZ. HAFTA SONU TATİLİ VE GELMEDİĞİ GÜNLER OLARAK BAŞKA HİÇ BİR İŞARET KOYMUYORSUNUZ ÖYLE Mİ?
    DOĞRUMU ANLADIM.
    Mali Müşavir

Kıdemli Üye
    Alıntı Şengül Ulutürk Nickli Üyeden Alıntı
    Sayın zirve;
    Aynı işlemi ben yapıyorum ve eksik gün bildirimine puantaj kayıdını ekleyerek veriyorum.Puantajı nasıl doldurduğuma gelince de zaten 1-30 gün arası çalışma aralığı ve bunların altında da işaretleme bölümleri var.HAngi günler çalıştı gösterilecekse işaretliyorum geri kalanıda boş bırakıyorum.Bildirgeyi keserken de puantaj kayıtları diyoruz.
    BENDE BİR AVUKATIN YANINDA ÇALIŞAN SEKRETER İÇİN AYNI İŞLEMİ YAPIYORUM...DOSYADA MUHAFAZA EDİYORUM PUANTAJLARIDA DAHA SONRA..
    Bilgi,sınırı olmayan bir denizdir.Bilgi dileyense denizlere dalan bir dalgıçtır...Hz Mevlana

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    AYNI İŞLEM DERKEN SADECE ÇALIŞTIĞI GÜNÜ YAZIP DİĞER TATİL VE GELMEDİĞİ GÜNLERİ BOŞ MU BIRAKIYORSUNUZ.
    Mali Müşavir

Kıdemli Üye
    Alıntı ZİRVE Nickli Üyeden Alıntı
    AYNI İŞLEM DERKEN SADECE ÇALIŞTIĞI GÜNÜ YAZIP DİĞER TATİL VE GELMEDİĞİ GÜNLERİ BOŞ MU BIRAKIYORSUNUZ.

EVET AYNEN DEDİĞİNİZ GİBİ
    Bilgi,sınırı olmayan bir denizdir.Bilgi dileyense denizlere dalan bir dalgıçtır...Hz Mevlana

Ziyaretci
    Alıntı ZİRVE Nickli Üyeden Alıntı
    YANİ SADECE ÇALIŞTIĞI GÜNÜ X OLARAK İŞARETLİYORSUNUZ. HAFTA SONU TATİLİ VE GELMEDİĞİ GÜNLER OLARAK BAŞKA HİÇ BİR İŞARET KOYMUYORSUNUZ ÖYLE Mİ?
    DOĞRUMU ANLADIM.
    Evet aynen öyle

Ziyaretci
    Hamit bey anlaşarak mı yazdık acaba cevapları

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZE BAŞIMA DAHA ÖNCE HİÇ GELMEDİ. PEK ÖYLE KONULAR OLMUYOR BİZDE. O YÜZDEN AYRINTILI OLARAK ÖĞRENMEYE ÇALIŞTIM.
    Mali Müşavir

Müdavim Üye

nerde kaldı mesleki etik...sonra da deriz ki mali idare bizi ciddiye almıyor;
    SMMM

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun

günaydın....
    işçi o ay 10 gün gösterilmişse bence puantaj cetvelinde 9 gün işaretlenmeli. hafta tatili göz önünde bulundurulmalı. daha önce bu şekilde yapıpda hafta tatilini hesap etmeyenler ek bildirge verdiklerine şahit olsum... iyi çalışmalar...
    SMMM OSMAN ARSLAN

Müdavim Üye
    Nereden
    Kdz.Ereğli
    Hem etik değil hem kocaman bir yanlış. Düşülen bir durum ve ayağa düşürülen bir meslek onuru...

Yazık!...
    SMMM, Özcan Bayram