Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BUGÜN TARİHLİ ÇIKIŞ

Kıdemli Üye
    Nereden
    -

valla çok mantıklı bi açıklama olmuş. saolun.
    yok

BENCE İŞÇİNİN BUGÜN YENİ GİRİŞİNİ YAPAR, ÇIKIŞINI DA BUGÜN TARİHLİ YARIN VERSEN DAHA GÜZEL OLUR.. KAFANDA SORU İŞARETİ OLAMZ EN AZINDAN.. 10 GÜN SÜRE VAR NEDE OLSA

Ziyaretci
    bende bunu yazmıştım ama herkes kendi bilir.

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    SİSTEM KABUL EDİYOR. BENCE BUGÜNÜN İŞİNE YARINA BIRAKMADAN HEM ÇIKIŞ HEM GİRİŞİNİ YAPMALI Kİ ESAS O ZAMAN KAFASI RAHAT OLUR. ÇÜNKÜ O PERSONELİN İŞİ AYNI GÜN BİTMİŞ OLUYOR. YARIN ÖBÜRGÜN ÇIKIŞI YAPMAYI UNUTMA İHTİMALİ DE VAR DEĞİL Mİ?

NEYSE UZATMANIN ANLAMI YOK. İSTEYEN İSTEDİĞİ GİBİ YAPSIN. BEN KENDİ YAPTIĞIMI SÖYLEDİM.

HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.

Kıdemli Üye
    Nereden
    -
    valla ben sizin söylediğiniz gibi yapıcam kenan bey..diğer arkadaşlarda saolsun fikirlerini belirtmişler ama sizin söyledikleriniz daha doğru gelior ve bişey daha söylemek istiyorum .. bi taraf öyle diyor bi taraf böyle bunun uygun olanı biyerde yazmıyomu acaba kafamıza göre yapıyoruz farkındamısınız ..?
    yok

Müdavim Üye
    Nereden
    Trabzon

yarın çalıştıracağınız işçiyi en geç bugün işe giriş yapacaksınız. bugün işten çıkan işçiyide en geç 10 gün içinde çıkış bildirimi yapacaksınız. bu süreler dahilinde işçinin işe girişini 1 hafta önceden veya 3 gün önceden yapmak, çıkışını 2 gün veya 8 gün sonradan bildirmeksize kalmış bir uygulama. yani kanuni süreler dahilinde kafanıza göre takılabilirsiniz.