Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BUGÜN TARİHLİ ÇIKIŞ

Kıdemli Üye
    Nereden
    -
    VALLA SİZDE 12 DEN SONRA DENEYİN BENCE SGK NIN ARTIK YAPTIĞI İŞLERE HAYRETLE BAKIYORUM BEN GARANTİ SİTEDE Bİ PROBLEM VARDIR
    yok

Ziyaretci
    Arkadaşım bugün tarihli çıkışı bugünden yapma.Gün bitmeden çıkışı yaparsan gün kaybı olur.O yuzden bendekı sıstem şu.işçi girişleri br gun onceden olur.o yuzden yarından girişi bugunden yapıyorum.çıkış olunacak işyeriden çıkışı yarın bugunun tarihinden yapıyorum.anlayamdığın bir yer varsa sorabılırsın.

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı gülsoylu Nickli Üyeden Alıntı
    bugün tarihli çıkışı bügunden yapamaz.yarından yapacaksın
    <div></div>
    Bugün tarihli çıkışı öğleden sonra yapabilirsiniz. sistem alıyor merak etmeyin.

saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Kıdemli Üye
    Nereden
    -
    YANİ ÖNCE GİRİŞİ YAP DİOSUN SONRA ÇIKIŞI YARIN YAPARSIN? ÖYLE Bİ PROBLEM YAŞANMAZ YANİ ?
    yok

Kıdemli Üye
    Nereden
    -
    HEM YARIN YAPSAM NE FARKI OLACAKKİ ADAM BUGÜN ÇIKIYO YARIN GİDİP ADAMA ÇIKIŞ VERSEM NE FARKI ADAM YİNE AYNI GÜN ÇIKMIŞ BULUNUYOR SONUÇTA
    yok

Ziyaretci
    Aynen önce girişi yap yarın tarihinden ,yarında dün tarihinden çıkışı ver.Bu şekilde hiç bir sorun olmaz.

Moderatör
    Nereden
    SMMM
    Alıntı ferhatsertel Nickli Üyeden Alıntı
    bugün tarihli çıkışı bügunden yapamaz.yarından yapacaksın
    Bugün tarihli çıkışı öğleden sonra yapabilirsiniz. sistem alıyor merak etmeyin.

saygılarımla,

Sisteme ingiliz tanımlaması yapılmıs PM çalışıyor sadece....
    Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.

Kıdemli Üye
    Nereden
    -
    İNGİLİZ SAATİYSE PROBLEM OLMAZ YAPIYORUM VALLA BİŞEY OLURSA CEZASI BOYNUNUZA
    yok

Ziyaretci
    İlk önce bugun çıkış verdin.ama adam bugün hiç çalışmamış oluyor.yarın işe başlıyor.böyle yapıyorum istersen bı ssk ara sor gun kaybı olur mu.nasıl yapabilirim diye ben hep boyle yapıyorum.sorun olmadı.itirazı olan varsa benı duzeltsin.

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    İlk önce bugun çıkış verdin.ama adam bugün hiç çalışmamış oluyor.yarın işe başlıyor.böyle yapıyorum istersen bı ssk ara sor gun kaybı olur mu.nasıl yapabilirim diye ben hep boyle yapıyorum.sorun olmadı.itirazı olan varsa benı duzeltsin.
    SAYIN GÜLSOYLU; 09.09.2009 ÇIKIŞ YAPILDIĞI ZAMAN ÇIKIŞ BİLDİRGESİNDE EYLÜL AYI = 9 GÜN OLARAK ALIYOR. ÇIKIŞTAN GÜN KAYBI YOK. GİRİŞİDE 10.09.2009 YAPAR ARADA BOŞLUK OLMAZ. MERAK ETMEYİN CEZASI KAZASI YOKTUR. AYNI GÜN ÇIKIŞ (saat 12:00)'den SONRA YAPABİLİRSİNİZ.
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.