Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İŞKUR'A VERİLEN İAB HK.

Yeni Üye
    HERKESE MERHABALAR ARKADAŞLAR. 31.08.2009 TARİHİNDE BİR İŞÇİMİZİN İŞ AKDİNİ FESH ETTİK. İŞSİZLİK SİGORTASINDAN FAYDALANABİLİYOR. İŞKUR'A ESKİDEN OLDUĞU GİBİ İAB VERECEKMİYİZ? YOKSA BAŞVURU İÇİN SGK'YA VERDİĞİMİZ İAB YETERLİMİ ? TEŞEKKÜRLER

Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    SGK işten çıkış bildirgesinin bir nüshasını sigortalıya verin iş kur a verilmek üzere o kadar.
    Davalı ben davacı ben... Yorgunum bu celselerdennn...!

Yeni Üye
    TEŞEKKÜRLER METİN BEY..DEDİĞİNİZDEN ANLADIĞIM KADARIYLA İŞKURDANKESİLECEK BİR CEZAİLE DE KARŞILAŞMAYACAĞIZ

Kıdemli Üye
    iab kalktığına göre cezasıda yok...
    siz sadece sgk dan çıkışını yapın yeter...
    çalışan yanında bildirgeyi götürmeden dahi sadece işyeri sgk numarası ve çıkış tarihi ile işkura başvurabiliyor...

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    5838 sayılı kanun ile 01/08/09 tarihinden itibaren SGK ya yapılan bildirimler İŞKUR VE BÖLGE ÇALIŞMAYA yapılmış sayılmaktadır.
    Bu yüzden işkura İAB vermenize gerek yoktur.
    Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***

Yeni Üye
    Nereden
    Bursa
    İnsan emin olamıyor yine de değilmi? Maalesef buda bizim meslek hastalığımız herhalde. Bugün bişey varmıydı, kdvlerin hepsi gönderildimi acaba şöylemi yoksa böylemi... İnşallah akıl sağlığımıza mukayet olabiliriz! (...bu arada bende tam emin olabilmek için işkur la görüştüm onlardan da teyit ettridik iab verilmeyeceğini...)

Yeni Üye
    ilgi için teşekkürler tek tek.. biraz geç oldu ama kusuruma bakmayın.. uzun zamandır girmedim de..